10 stylových a kreativních pomocníků do kuchyně

Adam Valový
23. září 2014
1 minuta čtení

Vaření a příprava jídla obecně je pro některé hospodyňky každodenní rutinou, kterou si musí, chtě nechtě, odbýt. Patříte mezi ně i vy? Pak máte nejvyšší čas na pořízení důmyslných a praktických pomocníků, díky kterým vám půjde práce v kuchyni od ruky a s úsměvem. Přestaňte přehlížet všechny ty moderní „udělátka“ a pošlete staré a nepotřebné náčiní do důchodu. Jako inspirace by mohla posloužit kolekce úžasného kuchyňského nářadí Joseph Joseph.

Pokud jste ještě o značce Joseph Joseph neslyšeli, nedivíme se, že vás to v kuchyni nebaví. Společnost je na trhu od roku 2003 a specializuje se na barevné a inovativní kuchyňské náčiní a opravdu cool vychytávky. Kuchyňské gadgety jsou pěkné na pohled a zároveň maximálně praktické. Usnadňují přípravu jídla a zároveň se starají o to, aby běžné činnosti byly efektivnější a hygieničtější.

Foto: amazon.com

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Jídlo a pochoutky,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Jaké přínosy pro zdraví má heřmánek pravý

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky