Krása a móda

10 stylových prstenů z chirurgické oceli za MÉNĚ NEŽ 100 Kč!

Přemýšlíte nad tím, čím udělat radost někomu blízkému, ale máte zrovna před výplatou? Anebo si prostě libujete v tom, když se vám podaří ultravýhodný nákup? Pokud jde o šperky, ceny kvalitních ozdob jsou obvykle vyšší, nicméně v případě těchto prstenů z chirurgické oceli utratíte méně než sto korun. Nejde přitom o žádné pouťové šunty, ale precizně vyrobené a velmi stylové kousky. Všechny je najdete v tomto e-shopu a v rámci prvního nákupu získáte 10% slevu.

Proč nosit šperky z chirurgické oceli?

Šperky z chirurgické oceli jsou cenově dostupné – v porovnání s drahými kovy lze říct, že jsou velmi levné. Zároveň mají úžasné vlastnosti, o kterých si můžete v případě laciné bižuterie nechat jen zdát.

Chirurgická ocel se používá při výrobě lékařských nástrojů. Jedná se o velmi odolný a tvrdý materiál, který nepodléhá korozi a nezpůsobuje alergické reakce. Šperky si oblíbila především mladší generace, ale s oblibou je nosí i starší lidé.

Prsteny a další šperky z chirurgické oceli jsou stálobarevné a na jejich povrchu se netvoří skvrny. Vypadají dobře i po letech a v případě precizního designového provedení budí dojem mnohem dražšího sortimentu. Ostudu si s nimi rozhodně neutrhnete!

Další články

Dopřejte své pleti extra péči

Vše, co potřebujete vědět o brýlích

Úžasné návrhy kabelek ve stylu Star Wars

Odstranění pih je možné i bez jizev, ale ne vždy: 3 metody eliminace kožních útvarů

Reklamní trička s vlastním potiskem sluší a dokáží upoutat pozornost

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *