10 tipů, jak zaručeně (ne)vytočit partnera

Adam Valový
8. dubna 2013
3 minuty čtení

1. Vždycky to uděláš špatně!

Použijete-li tuto větu jen jedinkrát, věřte tomu, že příště to raději neudělá vůbec. Možná, že se mu to tentokrát nepovedlo, ale už jste zapomněla, jak skvěle zvládl výměnu baterie nad vanou minulý týden?

2. Pořád jenom zíráš do obrazovky.

Potřebujete jeho pomoc? Existují lepší a přímější způsoby, jak o ni požádat. Chcete si s ním jen povídat? Kritika ho vytočí a pohádáte se. Raději mu rovnou nabídněte zajímavější alternativní program – ale pozor, nekombinovat! Mytí nádobí za zajímavější alternativu považovat nebude.

3. Nikdy mi nepomůžeš!

Opravdu nikdy? Dočkáte se odpovědi: „Ale minulý týden jsem dvakrát umyl nádobí!“ Bude naštvaný a navíc bude mít pravdu.

4. Kam zase jdeš?

Chodí jednou za týden na pivo s kamarádem nebo na fotbalový trénink? Zajděte si popovídat s kamarádkou, do fitka, nebo si kupte zajímavou knížku. Každý může a v podstatě i musí relaxovat po svém. Když budete trvat na tom, že děláte všechno spolu, brzy vás zaskočí ponorková nemoc.

5. Všichni (a všechno) jsou ti přednější než já!

Není to pravda. Pokud ovšem nemá pocit, že ho ti ostatní – na rozdíl od vás – ocení.

6. Udělal jsi to super, ale…

Ale si nechte pro sebe, ale znamená, že je to stejně úplně blbě a platí totéž, co v bodě 1.

7. Dneska jsem unavená (bolí mě hlava)…

– ano, možná jste. Ale sedmkrát do týdne? Chcete-li mu tím naznačit, že jste unavená, protože vám nikdy nepomůže, vraťte se k bodu 3, chcete-li tím říci něco jiného, řekněte to rovnou, v hádankách nejsou muži právě přeborníci.

8. Co zas ta tvoje matka potřebuje?

Na kritiku maminky bývají muži zvláště citliví, i kdyby na ni sami dštili oheň a síru. A vy zkuste myslet na to, že jednou budete ráda, až vám váš dospělý syn pomůže.

9. Proč mu to auto nepůjčíš?

Protože je to JEHO hračka. Protože má dneska špatnou náladu a příští týden, až ho přejde, zas bude všechno bez problémů. Když mu byli tři, svíral žlutého angličáka a ječel, že ho bratříčkovi nedá, nedá a nepůjčí… Budete-li příliš urputná, dostaví se stejná reakce – synovi auto ne!

10. Nejsem tlustá?

Tak to snad nejlépe víte sama! Muži zas vědí, že na takovou otázku neexistuje správná odpověď, proto se nedivte, že raději třísknou dveřmi.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky