Nezařazené

10 tipů, jak zaručeně (ne)vytočit partnera

1. Vždycky to uděláš špatně!

Použijete-li tuto větu jen jedinkrát, věřte tomu, že příště to raději neudělá vůbec. Možná, že se mu to tentokrát nepovedlo, ale už jste zapomněla, jak skvěle zvládl výměnu baterie nad vanou minulý týden?

2. Pořád jenom zíráš do obrazovky.

Potřebujete jeho pomoc? Existují lepší a přímější způsoby, jak o ni požádat. Chcete si s ním jen povídat? Kritika ho vytočí a pohádáte se. Raději mu rovnou nabídněte zajímavější alternativní program – ale pozor, nekombinovat! Mytí nádobí za zajímavější alternativu považovat nebude.

3. Nikdy mi nepomůžeš!

Opravdu nikdy? Dočkáte se odpovědi: „Ale minulý týden jsem dvakrát umyl nádobí!“ Bude naštvaný a navíc bude mít pravdu.

4. Kam zase jdeš?

Chodí jednou za týden na pivo s kamarádem nebo na fotbalový trénink? Zajděte si popovídat s kamarádkou, do fitka, nebo si kupte zajímavou knížku. Každý může a v podstatě i musí relaxovat po svém. Když budete trvat na tom, že děláte všechno spolu, brzy vás zaskočí ponorková nemoc.

5. Všichni (a všechno) jsou ti přednější než já!

Není to pravda. Pokud ovšem nemá pocit, že ho ti ostatní – na rozdíl od vás – ocení.

6. Udělal jsi to super, ale…

Ale si nechte pro sebe, ale znamená, že je to stejně úplně blbě a platí totéž, co v bodě 1.

7. Dneska jsem unavená (bolí mě hlava)…

– ano, možná jste. Ale sedmkrát do týdne? Chcete-li mu tím naznačit, že jste unavená, protože vám nikdy nepomůže, vraťte se k bodu 3, chcete-li tím říci něco jiného, řekněte to rovnou, v hádankách nejsou muži právě přeborníci.

8. Co zas ta tvoje matka potřebuje?

Na kritiku maminky bývají muži zvláště citliví, i kdyby na ni sami dštili oheň a síru. A vy zkuste myslet na to, že jednou budete ráda, až vám váš dospělý syn pomůže.

9. Proč mu to auto nepůjčíš?

Protože je to JEHO hračka. Protože má dneska špatnou náladu a příští týden, až ho přejde, zas bude všechno bez problémů. Když mu byli tři, svíral žlutého angličáka a ječel, že ho bratříčkovi nedá, nedá a nepůjčí… Budete-li příliš urputná, dostaví se stejná reakce – synovi auto ne!

10. Nejsem tlustá?

Tak to snad nejlépe víte sama! Muži zas vědí, že na takovou otázku neexistuje správná odpověď, proto se nedivte, že raději třísknou dveřmi.

Další články

Druhá řada Wednesday bude. Kdo se v seriálu objeví?

50 nezdravějších potravin

Jak správně umýt auto?

Proč pěstovat pokojové rostliny?

3 věci na zahradu, které přijdou vhod vám i vašim dětem

Další články

1 komentář

Přidat komentář
  • 9. bod – vidím, že s půjčováním aut nebo ohledně aut celkově je to se všema chlapama stejný. Alespoň v něčem mě takovéto články uklidní 🙂