12 laviček, které jsou opravdu cool

Adam Valový
16. září 2014
1 minuta čtení

Sedáme na ně v parcích, u lékaře nebo v nákupních centrech. Jsou funkční, ale nikterak zajímavé. Opravu? A o čem je vůbec řeč? O lavičkách, které většina z nás přehlíží. Proč bychom si je měli pořizovat domů, když jejich funkci zastanou běžné sedačky a křesílka? Jakmile si prohlédnete fotogalerii 12 opravdu nevšedních modelů, okamžitě změníte názor. Tyhle lavičky opravdu stojí za to!

I lavička může být cool. Některé jednoduše vypadají skvěle, jiné se navíc chlubí speciální funkcí. Co třeba lavička s integrovaným polstrováním? Anebo model, který ve svých útrobách ukrývá toaletu! Na vaše smysly zaútočí i lavička, která se „roztéká“ – bez ní se žádný milovník nápaditého nábytku neobejde. Některé kousky jsou poněkud zvláštní a domů byste si je zřejmě nenastěhovali. Jejich autorům však kreativitu upřít nelze. Ale dost řečí, kochejte se!

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky