17 unikátních bytových dekorací, které vám vyrazí dech

Adam Valový
2. září 2014
1 minuta čtení

Milujete své bydlení a nevynecháte jedinou příležitost k nákupu stylového zařízení a dekorací? Pokud vás doposud brzdil rozpočet, máme pro vás skvělou zprávu. Potrpíte-li si na originalitu, inspirujte se unikátními výtvory ve fotogalerii. K tomu, abyste vytvořili opravdu nápaditý kousek, budete potřebovat jen staré a nepotřebné haraburdí a trochu šikovnosti.

Prázdné lahve od vína mohou posloužit jako lustr, z několika starých čajových konvic jednoduše vytvoříte krásnou lampu a žárovku se zase proměníte na roztomilý miniskleník. A co s vanou, ve které se už nikdo nikdy nebude koupat? Stačí drobná úprava a voilá – máte dvojkřeslo, které u souseda rozhodně nenajdete. A nezapomeňte ani na bicykl po dědečkovi. Kdo ví, třeba se vám bude jako držák pro umyvadlo v koupelně… V kreativitě se meze nekladou a pokud vás baví tvořit, pusťte se do toho!

1

16

15

14

13

12

11

10

9

8 7

6

5

4

2

Foto: designswan.com

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky