Bytový design

3 rady, jak vybrat mozaiku do interiéru

Přemýšlíte nad tím, jaký zajímavý prvek přidat do interiéru? Chcete něco, co se snadno udržuje a nabídne krásný vzhled i po letech? V takovém případě se podívejte na mozaiky do interiérů. Představují totiž téměř nekonečné možnosti výsledného vzhledu a hodí se víceméně do všech místností v bytě. Přečtěte si více informací, ať zvolíte ten nejlepší typ.

Originální mozaikový obklad

Rozbít klasicky laděný interiér, přinést trochu svěžesti na stěnu a zvýraznit daný kousek místnosti? To všechno je hračka pro mozaiky. Kouzelná skleněná mozaika lepená na silikonové síťce skvěle zapadne například do kuchyně. Elegantní pruh s ní však můžete vytvořit i v jiných místnostech. Potěší jasnými barvami a jemným leskem. Další velmi zajímavou variantou je mozaikový obklad z přírodních oblázků, s jehož pomocí dodáte interiéru nádech přírody.

Zvýraznění interiéru

Snadnou aplikaci nabízí hlavně samolepicí mozaika s 3D efektem. Její instalace je velmi snadná a ozvláštnění interiéru tak může být doslova otázkou pár minut. Při výběru této varianty je tak nejtěžším úkolem pouze výběr toho správného typu a vzoru, který si sedne s dalším vybavením v místnosti. Při nákupu si dejte pozor na dobře zvolené množství a vždy si raději nechte něco málo pro případ zálohy, že se vám nepovede aplikace, případně nastane jiný problém.

Dynamická kovová mozaika

Luxusní kovová mozaika umožňuje snadno dosáhnout moderního vzhledu. Typické tmavé odstíny a kovové odlesky vytváří nenapodobitelný efekt. Nejlépe se hodí pro zařízení koupelny či kuchyně, ale nebojte se popustit uzdu své fantazii a umístit je na jiné místo. Jednotlivé poskládané kovové segmenty jsou přichyceny ke keramickému podkladu a to vše je nalepeno na silikonové síťce pro výbornou přilnavost na podklad a snazší instalaci.

Další články

Efektivní vybavení pracovny: Tvorba produktivního pracovního prostředí

Jak správně vybrat závěs do okna: Praktické tipy a rady

Nepodceňujte roli bytového textilu!

Interiérové studio vám pomůže vytvořit snovou kuchyň na míru

Nové hotové záclony a závěsy rychle změní váš interiér k lepšímu

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *