4 nejchutnější psí pamlsky, které z vás udělají nejlepšího páníčka

Adam Valový
7. října 2014
3 minuty čtení

Co vám zaručeně spraví špatnou náladu? Zkusíme si tipnout. Že by tabulka lahodné čokolády nebo jiná dobrota? Chutná mňamka dokáže hotové divy a času od času si zahřešíme všichni. A podobně na tom jsou i naši čtyřnozí mazlíčci. Sami dobře víte, že mlsají ještě raději než my lidé. Jenomže na rozdíl od nás si nemohou zajít pro to, co jim chutná a jsou závislí na tom, co jim dáme. Nebuďte ke svému pejskovi lhostejní a dejte mu čas od času něco dobrého na zub. Za odměnu, nebo jen tak pro radost. Připravili jsme pro váš žebříček oblíbených pamlsků, se kterými rozhodně nešlápnete vedle!

1. kosti z buvolí kůže

Kosti z buvolí kůže, to je klasika všech klasik. Neříkejte, že váš pes ještě nikdy nedostal pochoutku, která patří k těm nejoblíbenějším. Psi milují, když mohou kost jen tak cumlat. Někteří si své „trofeje“ váží natolik, že ji nerozkoušou ani za několik dní či týdnů. Na trhu jsou k mání také méně tradiční varianty – například mátový buvolí uzel, který se postará o pejskovu ústní hygienu.

kost z buvolí kůže

2. Candie’s Baby

Candies’s Bgaby je extrudovaný nízkokalorický snack ve tvaru kostky. Obsahuje rýžovou krupici, sůl, cukr a aronie (lepek neobsahuje). A co je na něm opravdu zajímavé? Na cereálních kostkách si smlsne váš pes, ale také vy. A když na to přijde, tak i váš kůň (za předpokladu, že nějakého máte). Pokud jste vždy chtěli mlsat společně se svým čtyřnohým přítelem, máte možnost.

Candies Baby

3. Brit Let’s Bite

Vypadají skvěle a taky skvělé jsou! Slaninovým tyčinkám neodolá snad žádný pes na světě. Tato superprémiová pochoutka navíc chrání psíka proti zubnímu plaku a bakteriím a pomáhá v prevenci před zubním kamenem.

Slaninové tyčinky

4. Calibra Joy Sea Food

Ryby prý mají rády spíš kočky, ale v případě Calibra Joy Sea Food jimi nepohrdne ani váš pes. Tento dentální pamlsek obsahuje rybí maso a obiloviny. A kromě toho, že skvěle chutná, zajistí zvířeti dostatek nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži a srst. Navíc podporuje také imunitního systém, takže není co řešit. Ale nepřehánět, dle návodu by pes neměl konzumovat více než 1 až 2 kusy denně!

sea food

Tak co vy na to? Uděláte radost tomu nevinnému němému stvoření, které vás zahrnuje láskou (a čas od času roztrhá vaše oblíbené tenisky)? Tyto a další pamlsky pro psy seženete za skvělé ceny na www.mujmazlik.cz!

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky