Příroda a zvířata

4 nejchutnější psí pamlsky, které z vás udělají nejlepšího páníčka

Co vám zaručeně spraví špatnou náladu? Zkusíme si tipnout. Že by tabulka lahodné čokolády nebo jiná dobrota? Chutná mňamka dokáže hotové divy a času od času si zahřešíme všichni. A podobně na tom jsou i naši čtyřnozí mazlíčci. Sami dobře víte, že mlsají ještě raději než my lidé. Jenomže na rozdíl od nás si nemohou zajít pro to, co jim chutná a jsou závislí na tom, co jim dáme. Nebuďte ke svému pejskovi lhostejní a dejte mu čas od času něco dobrého na zub. Za odměnu, nebo jen tak pro radost. Připravili jsme pro váš žebříček oblíbených pamlsků, se kterými rozhodně nešlápnete vedle!

1. kosti z buvolí kůže

Kosti z buvolí kůže, to je klasika všech klasik. Neříkejte, že váš pes ještě nikdy nedostal pochoutku, která patří k těm nejoblíbenějším. Psi milují, když mohou kost jen tak cumlat. Někteří si své „trofeje“ váží natolik, že ji nerozkoušou ani za několik dní či týdnů. Na trhu jsou k mání také méně tradiční varianty – například mátový buvolí uzel, který se postará o pejskovu ústní hygienu.

kost z buvolí kůže

2. Candie’s Baby

Candies’s Bgaby je extrudovaný nízkokalorický snack ve tvaru kostky. Obsahuje rýžovou krupici, sůl, cukr a aronie (lepek neobsahuje). A co je na něm opravdu zajímavé? Na cereálních kostkách si smlsne váš pes, ale také vy. A když na to přijde, tak i váš kůň (za předpokladu, že nějakého máte). Pokud jste vždy chtěli mlsat společně se svým čtyřnohým přítelem, máte možnost.

Candies Baby

3. Brit Let’s Bite

Vypadají skvěle a taky skvělé jsou! Slaninovým tyčinkám neodolá snad žádný pes na světě. Tato superprémiová pochoutka navíc chrání psíka proti zubnímu plaku a bakteriím a pomáhá v prevenci před zubním kamenem.

Slaninové tyčinky

4. Calibra Joy Sea Food

Ryby prý mají rády spíš kočky, ale v případě Calibra Joy Sea Food jimi nepohrdne ani váš pes. Tento dentální pamlsek obsahuje rybí maso a obiloviny. A kromě toho, že skvěle chutná, zajistí zvířeti dostatek nenasycených mastných kyselin pro zdravou kůži a srst. Navíc podporuje také imunitního systém, takže není co řešit. Ale nepřehánět, dle návodu by pes neměl konzumovat více než 1 až 2 kusy denně!

sea food

Tak co vy na to? Uděláte radost tomu nevinnému němému stvoření, které vás zahrnuje láskou (a čas od času roztrhá vaše oblíbené tenisky)? Tyto a další pamlsky pro psy seženete za skvělé ceny na www.mujmazlik.cz!

Další články

Proč vám psi sedají do klína?

Jak dlouho žije moucha?

Proč moje kočka všude čůrá?

Proč králíci dupou?

Proč Vám psi olizují nohy?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *