4 rady pro výběr nové moderní kuchyně

Lenka Němcová
8. února 2021
2 minuty čtení

Toužíte po nové kuchyni, která splní všechny vaše představy o moderním bydlení? V takovém případě se připravte na pořádné vybírání a hledání těch správných prvků, s jejichž pomocí proměníte své sny v realitu. S trochou šikovnosti tak zvládnete bez problémů zařídit i kuchyň do atypických prostor.

Dostatek prostoru ve skříních

Občas je to až neuvěřitelné, co všechno se musí vejít do kuchyně. Jde o nejrůznější spotřebiče, nádobí a samozřejmě také potraviny, koření a podobné věci. Dobrým nápadem tak mohou být vestavěné skříně, které nabídnou dostatek prostoru a zároveň přirozeně zapadnou do interiéru. Následně už zbývá jenom promyslet, kolik zásuvek potřebujete a jak velké rozestupy mezi jednotlivými poličkami chcete.

Maximální využití prostoru

Pro maximální využití prostoru je nejlepší volbou nábytek na míru. S jeho pomocí dokážete perfektně vyřešit atypické rozměry či tvar místnosti, kde má být kuchyň umístěná. Krásnou kuchyň, kde se bude dobře vařit, tak zvládnete zakomponovat i do malého výklenku například v garsonce. Širší možnosti máte samozřejmě u větších prostorů, kde si můžete dovolit přidat ostrůvek a více skříněk.

Barevná kombinace

Velkým oříškem během výběru ideální moderní kuchyně může být barevná kombinace. Jde o to, aby se výsledek hodil k okolnímu zařízení a zároveň splňoval vaše představy. Možností je opravdu mnoho, takže jistě oceníte fotogalerie kuchyní pro načerpání pořádné dávky inspirace, ze které si možná vyberete přesně takovou variantu, jaká se vám líbí.

Použité materiály

Pro dlouhou životnost a pohodlné každodenní používání kuchyně si hlídejte také použité materiály. Ty by měly být kvalitní, aby odolaly běžnému používání. Mnohdy je však potřeba udělat kompromis mezi kvalitou a cenou, což při správném výběru opět nemusí být problém.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky