5 cool zarážek na knihy ve Star Wars designu

Adam Valový
15. května 2018
1 minuta čtení

Patříte do velké rodiny fanoušků Hvězdných válek? Pokud se váš život točí kolem Jediů, Sithů, kosmických lodí, světelných mečů a robotů, pak se vám stoprocentně budou líbit i designové knižní zarážky – jak jinak než na motivy legendární multimediální franšízy. V opačném případě se vám pravděpodobně budou líbit také. Takové designové provedení se totiž u praktických pomocníků tohoto druhu jen tak nevidí.

Tak schválně, kterou byste si vybrali vy? První kousek znázorňuje mistra Yodu, který drží knihy svou nadpřirozenou silou. Následují zarážky v podobě ikonické Hvězdy smrti, kráčejícího tanku AT-AT, masky stormtroopera a dvou keramických masek – stormtroopera a Darta Vadera.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Líbí se vám? Seženete je na hallmark.com, etsy.com i na Amazonu. Do vyhledávání dejte „Star Wars bookend“. Najdete i jiné povedené kousky.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky