5 věcí, na které myslet při výběru fotbalového dresu

Lenka Němcová
23. dubna 2018
3 minuty čtení

Byli jste se podívat na fotbalovém utkání? Pokud ano, jistě dáte za pravdu tvrzení, že už i amatérské kluby na té nejnižší úrovni mají hezké dresy. Doby starších sepraných triček a trenýrek jsou již naštěstí dávno pryč. I z toho důvodu se vyplatí při nákupu sady dresů přemýšlet nad několika důležitými aspekty. Jestliže aktuálně uvažujete o nákupu dresu pro vaše mužstvo, jste na správné adrese. Podíváme se na 5 důležitých věcí, jež byste měli brát v potaz.

1. Správný střih

Na trhu existují v podstatě dvě různé varianty střihů, klasická a upnutá. Zatímco ve standardních tričkách se budete cítit poměrně volně, upnutá mohou být poněkud stísněnější. Přesto se v současné době prosazují mnohem více, jelikož vás protihráč za dres jen tak jednoduše nechytí.

2. Elegantní barevné provedení

Jednobarevné, dvojbarevné, vícebarevné. Záleží pouze na vás, jakou variantu si vyberete. Poměrně oblíbené jsou pruhované variace anebo i modely se zajímavými vzory. Z pohledu barevných odstínů se meze nekladou.

3. Umístění reklamy a loga

Pro jakýkoli fotbalový tým jsou velmi důležité také finance. Získat je lze i prostřednictvím reklamy na dresech. Umístěna může být jak na zádech, tak i na přední části, případně na rukávech či trenýrkách.

4. Ostatní součásti kompletu

Nakupovat dres bez štulpen a trenýrek by pozbývalo smyslu. Optimální je pořídit komplet pro celý fotbalový tým včetně dresu určeného gólmanovi. Pokud ještě celou sadu doplníte dalším týmovým oblečením typu dlouhých kalhot a bund s dlouhými rukávy, určitě neprohloupíte.

5. Nákup online se vyplatí

Každopádně. Jestliže si pořídíte dresy třeba na ddsport.cz, budete si moci vyladit všechny detaily týkající se jejich vzhledu. Samozřejmostí jsou i reklamy a ostatní aspekty včetně vlastního unikátního designu. Dresy si necháte jednoduše poslat na vaši adresu, firma odesílá zboží i na Slovensko.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky