Bydlení a styl

6 důvodů proč si vylepšit bydlení i kancelář designovými vázami

Designové vázy spojují praktičnost s elegancí a nápadem. Posilují příjemnou atmosféru a vypovídají o uspořádání prostoru. Zkuste zapřemýšlet, jestli vám doma nechybí nebo zda to není typ na dárek k nejbližší příležitosti.

1. Designové vázy jsou součástí moderního bydlení

Patříte-li mezi nadšence do bydlení v moderním stylu designové vázy, jsou neodmyslitelným doplňkem. Dokáží zapůsobit sami o sobě a často povyšují svůj obsah na umělecké dílo. Jsou zajímavé a zútulňují prostor. Skvěle vystihují vkus a smysl pro detail. Pozor na to, abyste nevytvářeli ve svém bytě neosobní dojem dokonalosti, na kterou se bojíte sáhnout.

2. Designové vázy obohatí váš život květinami

Bytové doplňky přicházejí do našeho interiéru postupně. V rámci zařizování nového nebo větší rekonstrukce staršího bydlení si tak na designové vázy ani nevzpomenete do chvíle, než přijde první host s květinou. Buďte na takové návštěvy připraveni. Navíc získáte o důvod na víc udělat si radost – květinou i designem vázy v jednom.

3. Designové vázy se postarají o nové téma konverzace

Designové vázy na sebe strhávají pozornost automaticky. Záleží na vás, jakou originalitu upřednostníte. Vždy uslyšíte hodnocení, na které se dá navázat a příjemně rozvést. Designové vázy tak dávají ideální příležitost dozvědět se o známých to, co ještě nevíte, případně najít společné téma s neznámými lidmi ve společných prostorech jako jsou recepce, vstupní haly a podobně.

4. Designové vázy inspirují k tvůrčí činnosti

Dělat věci trochu jinak než jsme v zvyklí, je dnes populární ve všech oblastech. Tudíž ani designové vázy nemohly zůstat pozadu. Moderní designové vázy jednoduše udělaly jedinečnou každou květinu s kytice zvlášť. Setkáváme se tak se zvláštními tvary různých konstrukcí, do kterých si květiny naaranžujete sami podle nálady. Designovou vázou se klidně může stát dámská hlava, jíž vytvoříte květinový účes, okap nebo konstrukce co vypadá jako včelí plástev či zásobník na nábojnice.

5. Díky designovým vázám získáte nového koníčka

Možná jste právě zjistili, že před tím než jste se dostali k tomuto článku, vás vlastně ani nenapadlo o designových vázách přemýšlet. Když si prohlédnete základní dostupné možnosti v obchodech s designovým doplňky, možná objevíte chuť podívat se na méně čitelné umělecké výtvory. Neváhejte a navštivte nějakou designovou výstavu. I když si svou designovou vázu neodnesete, zážitek stojí za to.

6. Designové vázy uchovávají zážitky a vzpomínky

Ne všechny designové vázy jsou pro každého pochopitelné. Například oboustranné vázy ve tvaru rohů mohou vyvolat velmi zajímavé představy a debaty na celý večer. Pokaždé když se pak na designovou vázu podíváte, vybavíte si svou společnost a všechny vtipné hlášky, které jste s designovou vázou nebo díky ní zažili.

Designové vázy občas posouvají hranice představivosti a fantazie. Inspirujte se a dívejte se na svět i z jiných úhlů pohledu než je obecně zažité.

Další články

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Jak udržet váš domov v pohodlí a bezpečí

Proměňte svou verandu ve skvělé místo pro volný čas

Hledáte nemovitost k pronájmu: Zde je 5 důležitých věcí, které je třeba mít na paměti.

6 nejlepších nápadů na vylepšení vaší zahrady

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *