9 naprosto cool budíku a hodin

Adam Valový
7. září 2014
1 minuta čtení

Co na tom, že posledních pár let všichni sledujeme čas na mobilních telefonech, počítačích i spotřebičích jako je mikrovlnná trouba – klasické hodiny a budíky z domácností nezmizely. Naopak se zdá, že si designéři dávají stále více záležet na tom, aby z jejich výtvorů sršela kreativita a inovace. Ve fotogalerii najdete hodiny a budíky, které v žádném případě nejsou ryze funkční. Jde o propracované a nekonvenční umělecká díla, která si zamilujete na první pohled.

Hodiny ve tvaru kužele, nenápadná silueta ptáčka, retro nebo klasika. Hodiny a budíky mohou mít spoustu podob a v našem výběru najdete i budík na kolečkách, který se zaručeně postará o to, abyste nezaspali. A v kuchyni by vám nejspíše přišel vhod „Notepad Clocks“, tedy hodiny kombinované s poznámkovým blokem. Pokud si na další funkce nepotrpíte, sáhněte po roztékajícím se modelu…

 

Foto: designswan.com

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky