Cestování

A zase to Japonsko: Hodně NETRADIČNÍ hotel pro knihomoly

Milovníci všeho, co nějakým způsobem souvisí s Japonskem, jsou na netradiční až abnormální věci zvyklí. Ostatní zůstávají v údivu vždy, když se objeví informace o nějaké raritce. Japonci jsou tak trochu blázni (v dobrém smyslu slova) a neváhají katapultovat všední záležitosti za hranici stereotypu a nudy. Především pak v případě ubytování, což potvrzuje i úžasný hotel. Je jako stvořený pro milovníky knih a pro každého, kdo vyhledává netradiční zážitky. O co jde?

Není tajemstvím, že kniha na dobro noc navodí příjemné sny. Nečtete? Vyzkoušejte to a uvidíte, že je to mnohem lepší než televize! Ale zpátky k japonskému hotelu. Nazývá se Book and Bed Hotel a nachází se v něm více než 1700 knih v angličtině a japonštině. Hosté si tak mohou vychutnat velmi příjemnou atmosféru na míle vzdálenou běžným ubytovacím zařízením.

Samotný hotel se na první pohled jeví jako stylová knihovna. Rozdíl je v tom, že se mezi policemi nachází i komfortní místa ke spaní. Z fotografií je patrné, že příliš místa hosté nemají, ale na druhou stranu to není tak zlé – s ohledem na to, kolik si mohou zdarma půjčit knih. Co se týče ceny za ubytování, pohybuje se mezi 32 – 50 USD za noc, což je v Japonsku velmi příjemná cena. 

Další články

Jak v létě cestovat se psem

Plánujete s miminkem dovolenou u moře?

12 nejlepších míst, která musíte navštívit na Tchaj-wanu

Poznejte krásy exotické Srí Lanky

6 zajímavých věcí, které byste měli dělat při návštěvě Mexika

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *