Cestování

A zase to Japonsko: Hodně NETRADIČNÍ hotel pro knihomoly

Milovníci všeho, co nějakým způsobem souvisí s Japonskem, jsou na netradiční až abnormální věci zvyklí. Ostatní zůstávají v údivu vždy, když se objeví informace o nějaké raritce. Japonci jsou tak trochu blázni (v dobrém smyslu slova) a neváhají katapultovat všední záležitosti za hranici stereotypu a nudy. Především pak v případě ubytování, což potvrzuje i úžasný hotel. Je jako stvořený pro milovníky knih a pro každého, kdo vyhledává netradiční zážitky. O co jde?

Není tajemstvím, že kniha na dobro noc navodí příjemné sny. Nečtete? Vyzkoušejte to a uvidíte, že je to mnohem lepší než televize! Ale zpátky k japonskému hotelu. Nazývá se Book and Bed Hotel a nachází se v něm více než 1700 knih v angličtině a japonštině. Hosté si tak mohou vychutnat velmi příjemnou atmosféru na míle vzdálenou běžným ubytovacím zařízením.

Samotný hotel se na první pohled jeví jako stylová knihovna. Rozdíl je v tom, že se mezi policemi nachází i komfortní místa ke spaní. Z fotografií je patrné, že příliš místa hosté nemají, ale na druhou stranu to není tak zlé – s ohledem na to, kolik si mohou zdarma půjčit knih. Co se týče ceny za ubytování, pohybuje se mezi 32 – 50 USD za noc, což je v Japonsku velmi příjemná cena. 

Další články

Dovolená v obytném voze? Zažijete nepoznané a budete si ji chtít zopakovat!

Nezapomenutelné lyžování na nejvyšší úrovni? Rakousko jako jasná volba!

Přemýšlíte, kam za zimními radovánkami? Zvolte letos Francii

Malta nabízí cestovatelům megalitické stavby, ale také pláže

Přemýšlíte, kde to letos rozpálíte na lyžích? Vyrazte do Slovinska

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *