Stylové gadgety

Air Shield: Dokonalý deštník, který můžete nosit i během vichřice

Deštník je nejlepší přítel člověka. Tedy během deštivých dní, kdy lije jako z konve, rozhodně! Ovšem pouze za předpokladu, že se k dešti nepřidá také silnější vítr, který deštníku příliš nesvědčí. Místo toho, aby nás chránil před zmoknutím, musíme my chránit konstrukci před ohnutím. A protože podobnou situaci zažil téměř každý, bylo otázkou času, kdy se objeví inovativní řešení. Nese název Air Shield (tzn. Česky něco jako větrný štít) a bohužel jde zatím pouze o koncept.


Air Shield je jedinečný deštník bez typické drátěné konstrukce, takže se nemůže pod náporem větru ohnout či zlomit. V rukojeti je integrována pumpička a jediným stiskem tlačítka deštník nafoukne a připraví k použití.
Pokud si říkáte, že jde o opravdu vychytaný deštník, máte pravdu. Výčet výhod však stále není u konce. Přední a zadní části deštníku jsou delší, takže lépe chrání před deštěm a větrem. Díky tomu se deštník nemusí naklánět – chrání vždy a za každé situace.

A proč je Air Shield průhledný? I to má svůj důvod. Vzhledem k velikosti by přes něj nebylo vidět, takže je takové řešení více než žádoucí. A aby toho nebylo málo, nechybí ani integrovaný LED pásek pro lepší noční vidění.

Nevíme, jak vy, ale my jsme z moderního deštníku Air Shield nadšení. Nezbývá než doufat, že se jednou dostane do prodeje. Bez pochyby půjde o nejlepší deštník na trhu!

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *