Air Shield: Dokonalý deštník, který můžete nosit i během vichřice

Adam Valový
4. května 2018
2 minuty čtení

Deštník je nejlepší přítel člověka. Tedy během deštivých dní, kdy lije jako z konve, rozhodně! Ovšem pouze za předpokladu, že se k dešti nepřidá také silnější vítr, který deštníku příliš nesvědčí. Místo toho, aby nás chránil před zmoknutím, musíme my chránit konstrukci před ohnutím. A protože podobnou situaci zažil téměř každý, bylo otázkou času, kdy se objeví inovativní řešení. Nese název Air Shield (tzn. Česky něco jako větrný štít) a bohužel jde zatím pouze o koncept.


[hana-code-insert name=’article‘ /]

Air Shield je jedinečný deštník bez typické drátěné konstrukce, takže se nemůže pod náporem větru ohnout či zlomit. V rukojeti je integrována pumpička a jediným stiskem tlačítka deštník nafoukne a připraví k použití.
Pokud si říkáte, že jde o opravdu vychytaný deštník, máte pravdu. Výčet výhod však stále není u konce. Přední a zadní části deštníku jsou delší, takže lépe chrání před deštěm a větrem. Díky tomu se deštník nemusí naklánět – chrání vždy a za každé situace.

A proč je Air Shield průhledný? I to má svůj důvod. Vzhledem k velikosti by přes něj nebylo vidět, takže je takové řešení více než žádoucí. A aby toho nebylo málo, nechybí ani integrovaný LED pásek pro lepší noční vidění.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Nevíme, jak vy, ale my jsme z moderního deštníku Air Shield nadšení. Nezbývá než doufat, že se jednou dostane do prodeje. Bez pochyby půjde o nejlepší deštník na trhu!

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky