Cestování

Atraktivní dovolená v korunách stromů

Stále víc lidí hledá nějakou netradiční dovolenou. Pokud mezi ně patříte, tak pro vás máme zajímavý tip – TREE HOUSE. Dovolená v obydlí na stromě je jako prvním svého druhu na Moravě. Cílem je nabídnout lidem netradiční zážitek uprostřed lesů a vnímat okolní přírodu daleko od civilizace a bez dnešních technických vymožeností.

Domeček v korunách stromů je postaven cca 5m nad zemí. Je osvětlen lucerničkami a ty jsou také jediným zdrojem světla. (kromě malých záložních baterek). Vnitřní část má 18m2 a terasa cca 7m2. Vše je opatřeno zábradlím a ochranou sítí. V domečku je manželská postel a jedno samostatné lůžko. Jsou zde kamínka, ekologické WC. Vzhledem k ekologickému principu stavby je toaleta suchá. Nádoba s vodou na běžnou hygienu je součástí.

Tree house Na babím lomě se nachází v atraktivním lesním prostředí pod vrcholem Babího lomu mezi obcemi Lelekovice, Vranov, Šebrov a Svinošice. Dále firma nabízí ještě 2 domky – Tree House u Jezevce, který se nachází přibližně 1 km od Babího lomu a Tree House Sojčí hnízdo se nachází blízko od ostatních dvou. Provozovatelem domků ve stromech jsou Lesy města Brna.

Pokud vás taková dovolená zaujala neváhejte a vyzkoušejte.

Další články

5 míst v Kanadě, která byste měli navštívit pro nezapomenutelné zážitky

5 nejlepších přírodních koupališť na Kanárských ostrovech

Pěšky po Algarve v Portugalsku

Návštěva Dubrovníku v Chorvatsku

Jaké je michiganské léto?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *