Cestování

Atraktivní dovolená v korunách stromů

Stále víc lidí hledá nějakou netradiční dovolenou. Pokud mezi ně patříte, tak pro vás máme zajímavý tip – TREE HOUSE. Dovolená v obydlí na stromě je jako prvním svého druhu na Moravě. Cílem je nabídnout lidem netradiční zážitek uprostřed lesů a vnímat okolní přírodu daleko od civilizace a bez dnešních technických vymožeností.

Domeček v korunách stromů je postaven cca 5m nad zemí. Je osvětlen lucerničkami a ty jsou také jediným zdrojem světla. (kromě malých záložních baterek). Vnitřní část má 18m2 a terasa cca 7m2. Vše je opatřeno zábradlím a ochranou sítí. V domečku je manželská postel a jedno samostatné lůžko. Jsou zde kamínka, ekologické WC. Vzhledem k ekologickému principu stavby je toaleta suchá. Nádoba s vodou na běžnou hygienu je součástí.

Tree house Na babím lomě se nachází v atraktivním lesním prostředí pod vrcholem Babího lomu mezi obcemi Lelekovice, Vranov, Šebrov a Svinošice. Dále firma nabízí ještě 2 domky – Tree House u Jezevce, který se nachází přibližně 1 km od Babího lomu a Tree House Sojčí hnízdo se nachází blízko od ostatních dvou. Provozovatelem domků ve stromech jsou Lesy města Brna.

Pokud vás taková dovolená zaujala neváhejte a vyzkoušejte.

Další články

Vydejte se za hranice všedních dní! Na Karlštejn!

Dovolená začíná už na letišti

Sauna na stromě? Poznejte unikátní finský saunový svět!

Dopřejte si výlet za vínem aneb ubytování Pavlov v krásné přírodě

Chystáte se do Českých Budějovic? Víme, kde se dobře najíte a vychutnáte nejlepší pivo!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *