Cestování

Atraktivní dovolená v korunách stromů

Stále víc lidí hledá nějakou netradiční dovolenou. Pokud mezi ně patříte, tak pro vás máme zajímavý tip – TREE HOUSE. Dovolená v obydlí na stromě je jako prvním svého druhu na Moravě. Cílem je nabídnout lidem netradiční zážitek uprostřed lesů a vnímat okolní přírodu daleko od civilizace a bez dnešních technických vymožeností.

Domeček v korunách stromů je postaven cca 5m nad zemí. Je osvětlen lucerničkami a ty jsou také jediným zdrojem světla. (kromě malých záložních baterek). Vnitřní část má 18m2 a terasa cca 7m2. Vše je opatřeno zábradlím a ochranou sítí. V domečku je manželská postel a jedno samostatné lůžko. Jsou zde kamínka, ekologické WC. Vzhledem k ekologickému principu stavby je toaleta suchá. Nádoba s vodou na běžnou hygienu je součástí.

Tree house Na babím lomě se nachází v atraktivním lesním prostředí pod vrcholem Babího lomu mezi obcemi Lelekovice, Vranov, Šebrov a Svinošice. Dále firma nabízí ještě 2 domky – Tree House u Jezevce, který se nachází přibližně 1 km od Babího lomu a Tree House Sojčí hnízdo se nachází blízko od ostatních dvou. Provozovatelem domků ve stromech jsou Lesy města Brna.

Pokud vás taková dovolená zaujala neváhejte a vyzkoušejte.

Další články

Dovolená začíná už na letišti

Sauna na stromě? Poznejte unikátní finský saunový svět!

Dopřejte si výlet za vínem aneb ubytování Pavlov v krásné přírodě

Chystáte se do Českých Budějovic? Víme, kde se dobře najíte a vychutnáte nejlepší pivo!

Dovolená v Africe? Tak jedině safari Botswana a Viktoriiny vodopády!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.