Krása a móda Nezařazené

Bez kvalitní kosmetiky ani ránu

Pro někoho je kosmetika jen nutným zlem, něčím, co občas použije, ale vlastně ho to vůbec nezajímá. Pro jiné je kosmetika životním stylem, bez krému na ruce, pudru nebo rtěnky neudělají ani krok. Patříte i vy ke druhé skupině? Mnohé ženy mají o kosmetice takové znalosti, že by se mohly rovnou stát kosmetickými poradkyněmi. Pokud vás kosmetika opravdu baví, můžete s ní i pracovat a vydělávat. U společnosti Avon je to možné, stačí se zaregistrovat na Avon-job.cz a stát se Avon Lady či v případě mužů Avon Gentlemanem. Můžete dělat to, co vás baví a naplňuje, a ještě si tím vydělat, u Avonu budete nezávislí, váš výdělek bude záviset pouze na vašich schopnostech.

Staňte se Avon Lady

Avon má také zajímavý program pro začínající Avon Lady, při registraci získáte uvítací balíček a speciální dárek jako poděkování za registraci. Navíc budete přednostně informováni o nových akcích a výrobcích, můžete se také účastnit zdarma různých marketingových a kosmetických školení, která vám usnadní prodej. Členství je zcela zdarma bez jakýchkoli dalších poplatků, samozřejmě se nezavazujete k žádnému minimálnímu odběru kosmetických přípravků ani ničemu podobnému.

Avon podporuje podnikání, svým členům nabízí možnost založit si zdarma svůj on-line obchod, který si spravuje každý samostatně. V rámci bezplatných školení se mimo jiné dozvíte také, jak správně vést svůj on-line obchod, jak oslovit nové členy nebo klienty a mnohé další informace. Velkou výhodou je, že jako Avon Lady budete pracovat s lidmi, navážete nové vztahy, ať už kolegiální, kamarádské nebo i partnerské. Jedná se totiž o společnost, která své produkty i služby distribuuje přímo, a to po celém světě. V závislosti na velikosti objednávky můžete na zakoupené produkty získat slevu až 30 %, zboží vám doručí až domů a získáte každý měsíc nový katalog zdarma. Neváhejte a vyzkoušejte to i vy, život s Avon je mnohem lepší.

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Druhá řada Wednesday bude. Kdo se v seriálu objeví?

50 nezdravějších potravin

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *