Sex a vztahy

Budoucnost sexuálních robotů

V posledních několika letech díky se technologickým skokům v oblasti erotických panen stal nákup této luxusní sexuální hračky stále běžnější. Erotické panny již dávno nejsou nafukovací monstra, jako na začátku devadesátých let. Jde o naprosto realistické panny vybavené pevnou kostrou, ohebnými klouby a zhotovené z materiálu napodobujícího lidskou kůži. Některé z nich jsou ještě pokročilejší a díky umělé inteligenci, vnitřnímu vyhřívání a senzorům vám nabídnou nezapomenutelný sexuální zážitek, který se prakticky neliší od milování s živou ženou.

Čím více osamělých mužů si pořizuje umělé partnerky, tím více se výrobci snaží vylepšit zážitky ze sexu se silikonovou pannou a ještě více jej přiblížit realitě. Co nás v budoucnosti čeká?

Vylepšené hmatové senzory

Silikonové panny vyzbrojené hmatovými senzory dokážou reagovat na vaše doteky. V budoucnosti bude tato vlastnost ještě dokonalejší. Realistické silikonové panny se se stanou skutečnými sexuálními roboty vybavenými umělým nervovým systémem. Budou ještě lépe než dosud reagovat na laskání erotogenních zón a poskytnou uživatelům mnohem realističtější zážitek z milování.

Hlasová komunikace

Nejdokonalejší silikonové panny, které můžete zakoupit například v e-shopu topsexdolls.cz, jsou vybaveny umělou inteligencí a schopností vést se svým majitelem rozhovor. Spolu s rozvojem umělé inteligence ve světě počítačů se tento pokrok projeví i ve světě realistických panen. Již brzy si tak budete moci se silikonovou milenkou popovídat lépe než s živou přítelkyní.

Ještě lepší design

Současné silikonové panny jsou natolik realistické, že jsou téměř k nerozeznání od živých lidí. Stále je zde však prostor ke zlepšení. Erotičtí roboti blízké budoucnosti budou v tomto ohledu ještě dokonalejší a jejich těla budou prakticky stejná jako lidská.

Další články

Různé sexuální orientace: Porozumění, respekt a inkluze

Kdo je sapiosexuál?

Co je to libido a proč řešit jeho pokles?

Vibrátory, vibrační vajíčka či vakuová pumpa. Okořeňte svůj sexuální život

Specialista na erotiké pocmůcky? Nejdiskrétnější eshop v ČR?

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *