Cestování

Bundle Bed je dokonalá přenosná postel nejen pro cestovatele!

Milují cestování, kempování, ale také dny, když se u nich rozhodnou přespat přátelé. Ještě více ale milují kvalitní spánek a štvalo je, že přenosné postele nenabízí dostatečný komfort – a pokud ano, pak jsou příliš objemné a tedy nepraktické. Proto vynalezli inovativní řešení, se kterým rozhodně zabodovali. Tak zní příběh páru stojícím za úžasnou přenosnou posteli Bundle Bed.

Bundle Bed není obyčejná přenosná skládací postel. V mnoha ohledech je naprosto revoluční, protože po složená zabírá naprosté minimum prostoru – včetně polštáře a přikrývky se snadno sroluje do malé role. Přitom je neobyčejně komfortní a poskytuje dostatek tepla i při nižších teplotách. Je jako stvořená pro cestovatele, ale také pro příznivce minimalistického spaní.

Bundle Bed váží pouze 6,5 kg, měří 190 cm a na matraci je poskytována záruka na 10 let.

Z následujícího videa je zřejmé, jak je rozložení Bundle Bed rychlé. V normálním tempu je plnohodnotná postel připravena za jedinou minutu, zatímco příprava nafukovací postele je podstatně delší.

Vtipné je, že londýnský páreček, který inovativní produkt vytvořil, neměl žádné předchozí zkušenosti s šitím. Nechybělo jim však odhodlání a nyní sklízejí velký úspěch. O Bundle Bed je zájem, čemuž se s ohledem na její vlastnosti nelze divit.

Další články

Vydejte se za hranice všedních dní! Na Karlštejn!

Dovolená začíná už na letišti

Sauna na stromě? Poznejte unikátní finský saunový svět!

Atraktivní dovolená v korunách stromů

Dopřejte si výlet za vínem aneb ubytování Pavlov v krásné přírodě

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *