Cestování

Bundle Bed je dokonalá přenosná postel nejen pro cestovatele!

Milují cestování, kempování, ale také dny, když se u nich rozhodnou přespat přátelé. Ještě více ale milují kvalitní spánek a štvalo je, že přenosné postele nenabízí dostatečný komfort – a pokud ano, pak jsou příliš objemné a tedy nepraktické. Proto vynalezli inovativní řešení, se kterým rozhodně zabodovali. Tak zní příběh páru stojícím za úžasnou přenosnou posteli Bundle Bed.

Bundle Bed není obyčejná přenosná skládací postel. V mnoha ohledech je naprosto revoluční, protože po složená zabírá naprosté minimum prostoru – včetně polštáře a přikrývky se snadno sroluje do malé role. Přitom je neobyčejně komfortní a poskytuje dostatek tepla i při nižších teplotách. Je jako stvořená pro cestovatele, ale také pro příznivce minimalistického spaní.

Bundle Bed váží pouze 6,5 kg, měří 190 cm a na matraci je poskytována záruka na 10 let.

Z následujícího videa je zřejmé, jak je rozložení Bundle Bed rychlé. V normálním tempu je plnohodnotná postel připravena za jedinou minutu, zatímco příprava nafukovací postele je podstatně delší.

Vtipné je, že londýnský páreček, který inovativní produkt vytvořil, neměl žádné předchozí zkušenosti s šitím. Nechybělo jim však odhodlání a nyní sklízejí velký úspěch. O Bundle Bed je zájem, čemuž se s ohledem na její vlastnosti nelze divit.

Další články

V Japonsku mají rýžová pole, která vypadají jako gigantické obrazy

Očekávání vs. realita: To, co vám cestovatelské brožurky neprozradí…

12 fotek podvodního hotelu dokazuje, že žijeme v budoucnosti

Jak to vypadá, když na Sahaře SNĚŽÍ? Nádherný kontrast červené a bílé!

Cestovatel si hraje s fotkami světově proslulých míst: Přidává k nim stylové papírové výstřižky

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *