Seriály

Byl jednou jeden život je zpátky na obrazovkách. Animák je dostupný i online

Příznivci oblíbeného animovaného seriálu Byl jednou jeden život se mohou radovat, neboť tento vzdělávací poklad se opět vrací na televizní obrazovky – samozřejmě s českým dabingem. Česká televize přinesla nostalgický seriál zpět, a dokonce ho učinila dostupným i online na své platformě iVysílání. Díky tomu se můžeme vrátit do světa mikroskopických dobrodružství, která nás provedou tajuplnými zákoutími lidského těla.

Byl jednou jeden život je legendární francouzský seriál, který zaujal diváky po celém světě. Nejenže je poučný a vzdělává děti (a nejen je) o fungování lidského těla, ale je i zábavný a plný dobrodružství. Ačkoliv se už dříve objevil na různých platformách, jako například na Netflixu, bohužel byl ke shlédnutí pouze v otitulkované verzi, což mohlo odradit ty, kdož preferují český dabing.

Notoricky známá znělka, kterou si většina z nás dobře pamatuje z dob mládí.

Česká televize tento klenot přinesla zpět, a tentokrát s českým dabingem, aby si fanoušci mohli užít ten pravý seriálový zážitek bez rizika jazykové bariéry. A to není všechno! Seriál je nyní dostupný také na online platformě iVysílání, takže si ho lze od začátku července pustit kdykoliv a kdekoli.

Byl jednou jeden život nabízí unikátní spojení zábavy a vzdělání (Jan Ámos Komenský by zaplesal), a proto není divu, že si získal a drží srdce mnoha diváků po celá desetiletí. Děti se nejen pobaví sledováním dobrodružství malých postaviček, jako jsou Maestro, Pierre, Lympík a další, ale zároveň se dozví spoustu zajímavých faktů o fungování organismu.

Série „Byl jednou jeden…“ se však neomezují pouze na lidské tělo. Byly vytvořeny i další řady, které se zabývají tematikou slavných vynálezců, dějinami světa, a dokonce i vesmírem. Tyto pokračování přinášejí další dávku poučení a zábavy pro všechny, kteří mají chuť objevovat svět kolem sebe.

A pro fanoušky máme ještě jednu dobro zprávu. Polské Gambit Games Studio pracuje na hře s názvem Once Upon a Time… Life: Origins, která bude inspirována právě tímto legendárním seriálem. Hra nabídne nejen singleplayerový zážitek, ale také možnost spolupráce více hráčů, čímž umožní rodičům sdílet zábavu s dětmi. Očekává se, že hra vyjde v letošním roce a zpřístupní další fascinující dobrodružství v digitálním světě.

Další články

Všechno hned: Netflix uvede nástupce Sexuální výchovy a Srdcerváčů

Netflix šokuje: Dokumentární série Husté mraky bez obalu o vedlejších účincích vapování

Sexuální výchova: Proč skončila už po čtvrté sérii? Známe pravý důvod!

Příběh banditů: Povedená akce, kterou jste možná na Netflixu přehlédli

Eliška a Damián: Stojí snad za projektem stojí Kazma?!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *