Byty Malešický háj – místo pro život, které si jednoduše zamilujete

Adam Valový
28. ledna 2022
3 minuty čtení

Bydlení ve spojení s přírodou, a přesto s městem na dosah rozhodně nemusí být pouze snem. Právě byty v blízkosti Malešického háje nabízí ideální místo pro život. Po ruce budete mít stále všechny výhody velkoměsta, a přesto si můžete užít klid lesa, který navazuje na bytové domy.

Komfortní bydlení

Developerský projekt Malešický háj nabízí možnosti pro každého. V pěti moderních domech jsou totiž dostupné byty o různých dispozicích. Vybrat si tak můžete garsoniéru s plochou od 31 m2, ale klidně i luxusní střešní penthouse s velkou plochou. Ke každému bytu náleží balkon, terasa, nebo předzahrádka. Kromě toho jsou samozřejmostí sklepní kóje a garážová stání. Jedná se o lákavou nabídku, bytů v Malešicích už však příliš mnoho nezbývá. V případě zájmu tedy rozhodně neotálejte.

Osobité prostředí

Bydlení v Malešicích je vhodné pro každého, kdo touží po soukromí. Malešický háj přímo za vaším domem nabízí místo, kde si můžete oddychnout od ruchu města. Lokalita je decentně rozvíjena, vzniká tak jedinečný prostor pro klidné bydlení. Díky výstavbě pěti jednotlivých domů je tvořeno originální prostředí, kde se budete cítit jednoduše skvěle. Důraz je přitom kladen i na ty nejmenší detaily, abyste se cítili v klidu a bezpečí.

Jedinečná lokalita

Pražská část Malešice má bohatou historii, ale především nabízí skvělé vyhlídky do budoucnosti. Nové byty nabízí komfortní bydlení, kdy se spojuje moderní architektura s klidem přírody. Zároveň však můžete využívat bohatou občanskou vybavenost. V blízkém okolí se nachází řada dětských hřišť, školek a škol. Čeká vás samozřejmě také řada nákupních možností i aktivity pro volný čas. Za sportem můžete vyrazit do přírody nebo nedalekých sportovních center.

Byty v Malešickém háji jsou navrženy s citem – spojují minimalistickou architekturu a přírodní materiály. Vzniká tak ideální místo pro život ve městě.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  16. března 2022

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky