Krása a móda

Chcete, aby vaše pleť vypadala jako zamlada? Navštivte luxusní kometický salon Lavande

Jak to ty známé osobnosti dělají, že je jejich pleť jako alabastr? Budete se divit, ale většina celebrit vděčí za krásnou tvář photoshopu. Dobře, ale co vaše kamarádky, které vypadají o deset let mladší? Těm sice nepomáhají zruční grafici, ale pravděpodobně dochází na očistné kůry do kosmetického salonu. Tak proč nejdete v jejich stopách a nedopřejete příjemné procedury, po kterých budete vypadat mnohem lépe? Bydlíte-li v Praze, udělejte si chvilku pro sebe a zastavte se v luxusním Salonu Lavande, kde se o vás postarají opravdové odbornice!

Kosmetické studio Praha Lavande jsme si nevybrali náhodou. Příjemné prostředí, špičková kosmetika a přístroje a navrch bohaté zkušenosti zdejších kosmetiček – to je kombinace, která se neodmítá. Portfolio služeb zahrnuje kosmetické ošetření pleti, dekoltu a krku, čištění pleti, mikromasáž, ošetření ultrazvukovou špachtlí či galvanickou žehličku. Mladší ročníky (ale nejen ty), které trápí nevzhledné pupínky, ocení ošetření akné osvědčenými přípravky. Zbavte se nežádoucích projevů puberty jednou pro vždy i vy.

Vraťme se však k tomu, co vás zajímá nejvíce. Jak docílit toho, abyste vypadala mladší, než ve skutečnosti jste? Vitálního vzhledu docílíte komplexní procedurou, která zahrnuje ošetření pleti, krku a dekoltu. Aby byl efekt opravdu znatelný, je vhodné ji provést v několika etapách. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat – výrazná redukce vrásek, vypnutí pokožky a sjednocení pleti. Pokud jste doposud dekolt a krk zanedbávala, napravte to. Právě tyto partie totiž ledacos prozradí o vašem věku.

Zmínili jsme, že v kosmetickém salonu mají také galvanickou žehličku. Jde o jeden z nejefektivnějších přístrojů, který se využívá k liftingu pleti. Galvanická žehlička funguje na principu pozitivního a negativního proudu a gelu, který při odpuzování napětí protlačen do pokožky. A proč byste měla využít právě tuto proceduru? Kvůli okamžitému efektu. Po vráskách nebude ani památky, ustoupí otoky a kruhy pod očima a vaše pleť povislá pleť bude vypnutá jako zamlada. Tuto proceduru je ovšem nutné podstupovat pravidelně.

Chcete-li se dozvědět další informace o procedurách, navštivte webovky lavande.cz. A vůbec nejlépe uděláte, když do kosmetického salonu na Praze 3 zavítáte osobně a poradíte se s kosmetičkami. Rády vám doporučí optimální kůru, po které budete se budete cítit jako znovuzrozená.

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *