Nezařazené

Chcete mít na tričku obtisk kanálu? Jak je libo!

Trička s potiskem patří k nejoblíbenějším outfitům. Milují je téměř všichni, ovšem jen málokdo má na bedrech takový unikát, jako zákazníci, kteří si tričko koupili tričko od uměleckého spolku Raubdruckerin. Co je na trikotech z jejich produkce tak zvláštního? Především způsob tisku. Jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo na tričko obtisknul reliéf kanálového víka? Předsudky stranou – vypadá to velmi dobře!

Pokud holdujete alternativní módě, případně jen máte rádi módní výstřelky, jistě se vám bude tvorba umělců z Raubdruckerin líbit. A to tak, že hodně. Navíc nejde jen o trička, ale také batohy – obojí vypadá úžasně. Umělci si vybírají přehlížené, leč z designového hlediska velmi povedené předlohy – víka od kanálů, užitkové rošty a podobné prvky. Tisk probíhá tak, že umělec natře podklad barvou a poté na něj přiloží textilii. Tedy přímo na ulici, což módě dodává na exkluzivitě.

Umělci si vybírají lokace jako Amsterdam, Lisabon či Paříž a vyhledávají co možná nejzajímavější vzory pro tisk. Pokud vám nevadí, že se tiskne přímo na chodníku, udělejte si radost a objednejte si stylový kousek na https://www.raubdruckerin.de/shop-2. Garantujeme vám, že moc lidí se stejným tričkem či batůžkem nepotkáte.
 

Další články

Druhá řada Wednesday bude. Kdo se v seriálu objeví?

50 nezdravějších potravin

Jak správně umýt auto?

Proč pěstovat pokojové rostliny?

3 věci na zahradu, které přijdou vhod vám i vašim dětem

Další články