Jídlo a pochoutky

Chcete se dobře najíst? Studentská restaurace je skvělý tip

Na opulentní gastrorecenze narazíte v každém lifestylovém médiu, ovšem co se zde dočtete? Jaké menu mají, jestli to odpovídá mlsným jazýčkům, zvyklým na vysokou gastronomii a podobně. Faktem ovšem zůstává, že chutě každého jsou jiné. Už vám ale někdo poradil, podle jakého klíče hledat dobrou a zároveň cenově příznivou restauraci? My máme jeden tip.

Osvědčená restaurace – Praha 4

Zajděte tam, kde tamní hosté nejsou zrovna bohatí manažeři. Zdejší strávníci nejsou sice sociální případy, jedná se však o lidi na začátku kariérního života. Studenti bydlící na kolejích zrovna nemají prostor k vaření, proto se stravují v okolí. Tamní podniky musí nejen kvalitativně obstát v konkurenci, ale ani nemohou příliš nadsadit ceny. Stačí zhoršit kvalitu jídla, přidat na částce za pokrm a davy studentů odejdou do jiného podniku. Mladí lidé navíc dávají přednost experimentálním chutím. Milují burgery, ovšem ne ty z fastfoodu, ale poctivé s čerstvou zeleninou, šťavnatým masem a výtečnou zálivkou. Kolem nejlépe s bohatou oblohou a hranolky. Rovněž tak jim chutná dobře udělané maso nebo výtečná pizza. Kde hledat takové restaurace? Zkuste okolí kolejí, například v pražských Kunraticích (na hranicích Jižního města). Zdejší restaurace Praha 4 Buddies Restaurant nabízí pestrý výběr rozličných jídel, z nichž si určitě vyberete.

Skvělá pizza – Jižní město

Restaurace na Praze 4 v Kunraticích nabízí ve svém menu pestrý výběr pro každého. Zmíněné Burgery i dokonalá masa s přílohami. Porce pro silné muže. Mlsné jazýčky žen určitě potěší těstoviny. A nikoho neurazí pizza Jižní město. Tradiční margarita, houbová, sýrová či salámová. Strávíte zde příjemný večer, pokud ovšem nestíháte, neodbývejte se polotovary, nechte si zabalit právě udělanou pizzu a snězte ji doma. Užijte si kvalitní gastronomii, která vás nebude stát hromadu peněz.

Štítky

Další články

Vino Barbaresco je výborné italské červené víno

Božský nápoj

Jaká vína jsou vhodná pro archivaci? Poradíme vám

Španělský olivový olej v sobě ukrývá spoustu zajímavých tajemství

Gril na kuřata snadno rozšíří vaši nabídku

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *