Svatby

Chcete zažít šíleně zábavnou svatbu? Pořiďte si speciální skákací hrad pro novomanžele!

Děti skákací hrady milují a vyžadují je na svých narozeninových oslavách. Bohužel většina dítek se populární atrakce nikdy nedočká, byť pronájem není tak drahý, jak se mnozí rodiče domnívají. A tak dětské sny o velkolepé zábavě pozvolna rozplývají… Pokud je to i váš případ – odjakživa jste toužili po famózní skákačce, ale nikdy jste ji neměli jen pro sebe, stále máte šanci to napravit. Nečeká vás náhodou svatba?

Ať už do svazku manželského vstoupíte vy, nebo někdo z okruhu vašich blízkých přátel, máme pro vás perfektní tip. Britská společnost A wedding wonderland nabízí úžasné skákací hrady ve sněhobílé barva a se stylovými svatebními dekoracemi. A teď si představte si to pozdvižení, když se nevěsta s ženichem pořádně odvážou a zaskáčou si před zraky všech svatebčanů!

Nevíme, jak vám, ale nám se představa veselé svatby líbí. Takže proč ne – podaří-li se vám někde sehnat skákací hrad v bílé barvě, ozdobte si ho květinami a získáte jedinečnou atrakci, na kterou budou hosté vzpomínat ještě hodně dlouho. Skákající novomanželé se hned tak nevidí…

Další články

Vinařská oblast Pálava je ideální místo pro konání svatby

Nejoblíbenější dekorace na oslavy i svatby – tyto vám nesmí chybět

Svatební fotograf Praha: Nabídnout musí umět kvalitní fotky i dobré lokality k focení

Focení svateb i maturitních plesů chce pořádného fotografa

Svatba na jižní Moravě: Jedinečný zážitek nejen díky vynikajícího vína

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *