Další série American Horror Story se blíží: Dvanáctá řada přichází s názvem Delicate

Adam Valový
17. srpna 2023
4 minuty čtení

Od svého debutu v roce 2011 se seriál American Horror Story zařadil mezi z nejúspěšnější počiny televizní stanice FX. S jedenácti dosud odvysílanými řadami a dalšími dvěma v plánu, si fanoušci nepřetržitě užívají atmosféru hrůzných, napínavých a mrazivých příběhů. Připravovaná dvanáctá řada, nesoucí název Delicate, slibuje další dávku hrůzy a nečekaných zvratů, a to možná už letos.

Dvanáctou sérii vytvořil a produkuje Ryan Murphy, který si získal velkou popularitu svým tvůrčím přístupem a schopností spojovat různé žánry a prvky. I když konkrétní datum premiéry zatím nebylo oznámeno, většina předchozích řad měla premiéru na podzim. Výjimku tvoří pouze roky 2020 a 2021, kdy byl v důsledku pandemie COVID-19 narušen běžný harmonogram televizní produkce.

Podle Variety je však dvanáctá řada American Horror Story stále ve fázi produkce a má jít do vysílání koncem roku 2023. To naznačuje, že produkce zůstala relativně nepoznamenaná aktuální stávkou scénáristů a plánuje původní datum vydání.

Inspirace a dějová linka

Děj dvanácté řady American Horror Story, pojmenované Delicate, bude inspirován knihou Delicate Condition od americké autorky Danielle Valentine, která byla publikována v srpnu. Příběh knihy sleduje osudy ženy, jež se zoufale snaží založit rodinu, ale cítí, že jí něco brání. Tato zápletka jistě slibuje napínavý a emotivní základ pro novou strhující podívanou.

Herecké obsazení a nové tváře

Významnou součástí každé řady American Horror Story je silné herecké obsazení – a dvanáctá řada samozřejmě není výjimkou. Trailer série odhaluje několik nových tváří, které se k sérii přidávají.

Z traileru lze vyčíst účast prominentních osobností, jako jsou Kim Kardashian, Cara Delevingne a návrat herečky Emmy Roberts. Zvláště Kim Kardashian vzbudila značný ohlas, neboť její postava byla speciálně napsána „na míru“. Kardashian sama oznámila svou účast na seriálu a na svých sociálních médiích sdílela upoutávku, která nabízí děsivý nádech budoucího děje.

Kromě členky slavného klanu Kardashianů se mezi novými členy obsazení objeví i Matt Czuchry, který se ke štábu připojil po zrušení svého předchozího projektu The Resident. Tato skutečnost svědčí o nadšení herců stát se součástí této ikonické hororové série.

Emma Roberts, která měla po deváté řadě menší pauzu, se na obrazovku v American Horror Story také vrátí. Její účast byla oznámena spolu s trailerem a navíc o ní informovala na svém Instagramu, kde napsala: „Toto léto… Kim a já jsme DELICATE (jemné.“.

Očekávání a zvědavost fanoušků

S ohledem na minulé úspěchy série a tvůrčí přístup Ryana Murphyho mohou fanoušci American Horror Story očekávat to nejlepší. Dvanáctá řada s názvem Delicate slibuje napínavý příběh inspirovaný knihou, který rozšíří horizonty světa AHS. S novými tvářemi, a přitom v tandemu s návratem známých postav se půjde o pořádnou porci hrůzy, mysteriózních zvratů a okouzlujícího šílenství, ostatně jako obvykle. Jak se bude děj vyvíjet, jaké tajemství skrývá postava Kim Kardashian a jakou hrůzu nám Ryan Murphy tentokrát připraví, to vše zjistíme velmi brzy – až se dvanáctá řada American Horror Story dostane na obrazovky.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  17. srpna 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky