Dámská kolekce Nike Air Max pro rok 2014 je neodolatelná

Adam Valový
11. října 2014
1 minuta čtení

Máte rády pohodlné boty? V tom případě by ve vašem botníku neměl chybět alespoň jeden pár legendárních Nike Air Max. Někteří je považují za nejkomfortnější boty, které kdy byly vyrobeny a přestože toto subjektivní tvrzení nelze potvrdit (ale ani vyvrátit), špatně v nich rozhodně cítit nebudete.

První model Nike Air Max byl představen již v roce 1987 a okamžitě se stal celosvětovým hitem. Nezaměnitelný design, propracované detaily, pořádná porce pohodlí a taky pověstná „bublina“ na podrážce. Tak by se daly v jedné větě charakterizovat tenisky, které se navždy zapsaly do historie módního průmyslu.

Nike vyrábí své „érmaxy“ dodnes a přestože doznaly mnoha inovací, některé modely, jakoby z oka vypadly původním sneakers z 90. let. Ve fotogalerie najdete ty nejpovedenější kousky, které jsme vylovili přímo na https://store.nike.com. Pánové prominou, ale zaměřili jsme se na aktuální kolekci dámských Nike Air. A co je ještě lepší? Mnohé z nich lze na přání barevně modifikovat.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky