Dámské body se opět vrací do módy

Adam Valový
22. října 2014
2 minuty čtení

Předsudky stranou, dámské body se opět vrací do módy. U nás slavilo boom někdy v 90. letech, ale poté ho zastínilo klasické spodní prádlo. Jenomže teď je zpátky v plné parádě a oceníte ho především v chladných měsících. Je praktické a můžete ho používat místo podprsenky nebo košilky, protože se postará o to, aby vaše poprsí získalo perfektní tvar. Zpevňující a tvarující efekt je pádným argumentem k tomu, abyste ho do svého šatníku zařadila i vy!

Upnutý střih dá vyniknout vaší postavě a budete se v něm cítit sexy. Spousta žen nosí body jako variantu topu od saka, svetříku či pod rozepnutou košilí. Dokonce ho můžete nosit i jako samostatný vršek do práce. Raději však zvolte model s rukávy, protože tenká ramínka mohou v ostatních evokovat spodní prádlo.

O tom, že je dámské body stylové, se můžete přesvědčit ve fotogalerii. Snímky jsme si zapůjčili z internetového obchodu Intimia.cz, kde najdete i jiné dámské spodní prádlo z kvalitních materiálů za super cenu.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky