Volný čas

Darujte odpočinek, darujte voucher do hotelu Augustiniánský dvůr v Luhačovicích

Dnešní doba je plná spěchu. Při všech těch pracovních povinnostech a stresu už nám zbývá jen velmi málo času na nás samotné. Dostavuje se únava, vyčerpání, pracovní výsledky polevují. Možná to pozorujete u sebe, možná u svých blízkých. Účinnou pomocí je relaxace, která vám pomůže načerpat novou energii. Ideálním místem pro obnovu životních sil je hotel Augustiniánský dvůr v malebném lázeňském městě Luhačovicích.

Ten nabízí pohodové wellness pobyty, při kterých si skutečně odpočinete. Jsou také báječným dárkem pro někoho, koho už začíná pracovní soukolí drtit. Co všechno obdarovaný ve formě voucheru na wellness pobyt v hotelu Augustiniánský dvůr získá?

Vouchery jsou určeny pro krátkodobé – třídenní – pobyty pro dvě osoby. Strávíte příjemné dvě noci v luxusním, klimatizovaném pokoji (dle vašeho vlastního výběru), kde na vás na uvítanou bude čekat nejen uvítací nápoj, pečlivě vybraný podle sezóny, v které nás navštívíte, a také župan a pantofle. Okamžitě po příjezdu tak můžete vklouznout do uvolňující pohody. Po všechny dny pobytu bude pro vás připravena bohatá snídaně, kterou si vychutnáte společně s výhledem do hotelové zahrady a také tříchodová večeře. Každý den od 14 do 16 hodin bude k dispozici také lehký oběd v podobě odpolední polévky podávané v lobby baru. V ceně voucheru je i volný přístup do wellness & spa centra Harmonie. Jen tak bude vaše uvolnění a relaxace skutečně účinná. V okolí se nachází řada zajímavých turistických cílů, součástí hotelu Augustiniánský dvůr je i vybavené sportoviště i místa pro klidné rozjímání. Pro ty, kteří přeci jen nemohou vypnout na sto procent a musí být k dispozici, je připraven bezdrátový internet v celém areálu.

Augustiniánský dvůr v Luhačovicích je místem, kde si skutečně odpočinete a účinně načerpáte novou energii. A proč tuto možnost také nedarovat svým blízkým a známým. Naše vouchery jsou pro tyto případy ideální.

Další články

Co dělat v babím létě? Zorganizujte si piknik s rodinou nebo přáteli

Zažijte nejnovější pokroky ve světě silniční cyklistiky

Zahradní domky se chlubí mnoha benefity

4 nejbezpečnější vodní sporty ideální pro začátečníky

Cvičení ve zralém věku? Ano. Jóga je lepší než fitko!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *