Děsivý dračí batoh – s tímhle budete na ulici nepřehlédnutelní

Adam Valový
17. května 2018
2 minuty čtení

Sháníte stylový batůžek, ve kterém si ponesete všechny důležité věci? Pokud si potrpíte na originalitu a rádi budíte rozruch, máme pro vás zaručený tip. Nechte si vyrobit dračí batoh a garantujeme vám, že se za vámi otočí úplně každý.

Dračí batoh je vypadá zle a pravděpodobně vám sjedná respekt ještě dříve, než začnete mluvit. Anebo vám naopak přihraje nové přátele, protože „hej kámo, máš na zádech draka“ uslyšíte docela často.

Velmi detailní a hrůzubudící batoh si můžete nechat vyrobit na bobbasset.com, kde najdete i jiné bizarní kousky, ale o těch zas někdy příště.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Dobrá zpráva je, že ukrajinské designové studio Bob Basset vyrobilo pouze šest kusů. Je tedy velmi nepravděpodobné, že byste na ulici potkali někoho se stejným „báglem“. Špatná zpráva je, že designéři používají pravou kůži, takže koupí tohoto nevšedního mistrovského díla podpoříte zbytečné zabíjení zvířat. V dnešní době, kdy mohou návrháři pracovat s velmi kvalitními napodobeninami, je výroba ze zvířecí kůže naprosto zbytečný. Na druhou stranu jde o DRAČÍ BATOH a draci, jak známo, nejsou zrovna mírumilovná stvoření.

A kolik vás bude Dragon Backpack stát? Netušíme. Ale pár stovek to určitě nebude, přeci jen jde o ruční výrobu s čekací lhůtou několika měsíců.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky