Děti si zaslouží to nejlepší povlečení. Jak ho správně vybrat?

Adam Valový
10. dubna 2017
3 minuty čtení

Vhodně zvolené dětské povlečení pokojíček rozjasní. Zároveň zajistí, aby se dítko vyspalo dorůžova. Ale jak si při výběru počínat a na co si dát pozor? Pokud se v sortimentu neorientujete, budou se vám hodit následující tipy!

Děti mají o svém ložním povlečení úplně jiné představy než my dospělí. A rozhodně není pravda, že jim na detailech nezáleží. Hezké věci se jim líbí a kdyby si mohly vybrat, sáhnou po pestrobarevném ložním prádle s potisky jejich nejmilejších pohádek a hrdinů. Proto je dobré ratolestem naslouchat a zeptat se jich na názor. Vždyť právě ony budou pod povlečením každý den usínat.

Jaké povlečení pro miminko?

Pravdou je, že miminko žádné pohádky nezná a při výběru hrají roli úplně jiná kritéria. O to náročnější však najít to správné dětské povlečení je. K nejdůležitějším vlastnostem patří kvalita materiálu – musí být šetrný k citlivé dětské pokožce a příjemný na dotek. Proto nakupujte u prověřených prodejců, kteří mají v nabídce dětské povlečení do postýlky barvené ekologickými barvami. A zpozorněte také u zapínání – ideální je zapínání na zip.

Předškoláci milují pohádky

Dětské povlečení do velké postele už musí odpovídat dětskému vkusu. Ale nebojte se, vzhledem k široké nabídce motivů to není tak složité. Stačí vysledovat, jaká pohádka se vašemu dítku zrovna líbí. Jasnou volbou pro malé slečny je Ledové království. Kluci nedají dopustit na Mimoně, Mašinku Tomáše a superhrdiny všeho druhu.

Čím potěšit větší děti?

Školáci a studenti sice pohádkám neholdují, ale zato mají vytříbený cit pro detaily. Velkou radost jim zaručeně udělá moderní 3D povlečení s potisky zvířat, výjevů z velkoměst a dalšími atraktivními motivy.

A kde takové krásné a kvalitní dětské povlečení seženete? Poohlédněte se po něm u známého prodejce RodinneBaleni.cz, kde vám s výběrem ochotně poradí.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky