Děti a rodina

Děti si zaslouží to nejlepší povlečení. Jak ho správně vybrat?

Vhodně zvolené dětské povlečení pokojíček rozjasní. Zároveň zajistí, aby se dítko vyspalo dorůžova. Ale jak si při výběru počínat a na co si dát pozor? Pokud se v sortimentu neorientujete, budou se vám hodit následující tipy!

Děti mají o svém ložním povlečení úplně jiné představy než my dospělí. A rozhodně není pravda, že jim na detailech nezáleží. Hezké věci se jim líbí a kdyby si mohly vybrat, sáhnou po pestrobarevném ložním prádle s potisky jejich nejmilejších pohádek a hrdinů. Proto je dobré ratolestem naslouchat a zeptat se jich na názor. Vždyť právě ony budou pod povlečením každý den usínat.

Jaké povlečení pro miminko?

Pravdou je, že miminko žádné pohádky nezná a při výběru hrají roli úplně jiná kritéria. O to náročnější však najít to správné dětské povlečení je. K nejdůležitějším vlastnostem patří kvalita materiálu – musí být šetrný k citlivé dětské pokožce a příjemný na dotek. Proto nakupujte u prověřených prodejců, kteří mají v nabídce dětské povlečení do postýlky barvené ekologickými barvami. A zpozorněte také u zapínání – ideální je zapínání na zip.

Předškoláci milují pohádky

Dětské povlečení do velké postele už musí odpovídat dětskému vkusu. Ale nebojte se, vzhledem k široké nabídce motivů to není tak složité. Stačí vysledovat, jaká pohádka se vašemu dítku zrovna líbí. Jasnou volbou pro malé slečny je Ledové království. Kluci nedají dopustit na Mimoně, Mašinku Tomáše a superhrdiny všeho druhu.

Čím potěšit větší děti?

Školáci a studenti sice pohádkám neholdují, ale zato mají vytříbený cit pro detaily. Velkou radost jim zaručeně udělá moderní 3D povlečení s potisky zvířat, výjevů z velkoměst a dalšími atraktivními motivy.

A kde takové krásné a kvalitní dětské povlečení seženete? Poohlédněte se po něm u známého prodejce RodinneBaleni.cz, kde vám s výběrem ochotně poradí.

Další články

Kdy je vhodné koupit dítěti telefon: Zvažovaní faktorů a rozhodovací proces

Jaký přínos má pro děti hraní s autíčky a autodráhou?

Vybrat kočárek zvládnete levou zadní. Jen musíte vědět, jak na to

Jak levně pořídit potřeby pro děti i vychytávky do kuchyně?

Hit jménem malování podle čísel. Proč je tak populární?

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Já mám malého syna, který si v poslední době hodně oblíbil Tlapkovou patrolu, tak jsem hledala povlečení s tímto obrázkem a našla jsem ho na https://ceskeluzkoviny.cz/ . Koupila jsem mu rovnou ještě povlečení s auty a obě vypadají pěkně a syn je z nich nadšený.