Dětské čmáranice jako inspirace pro tátovy komiksy

Lenka Němcová
14. března 2018
3 minuty čtení

Dětská představivost nemá hranice. Ale co by se stalo, kdyby se jejich fantazie proměnila na realitu? Francouzský umělec Thomas Romain to vyzkoušel a překreslil malůvky svého syna na stylové anime. Jeho osmiletý syn Itsuki představivost na velmi vysoké úrovni a jeho kresby slouží tátovi jako inspirace. Duo si získalo miliony fanoušku na internetu. Jestli jim to jde, můžete posoudit sami.

Ohnivé monstrum

Tohle dítě má trochu bizarní představivost. V každém případě je fascinující pozorovat, jak Thomas proměnil monstrum na plnohodnotného bojovníka. Zachoval přitom důležité detaily, jako jsou ostré krvavé zuby a oči. Oheň však pojal po svém a výsledek vypadá k s větu. Obrázek si získal spoustu fanoušků a zároveň rozpoutal diskuzi ohledně synovy poněkud kruté fantazie.
[hana-code-insert name=’article‘ /]

Doktor se zeleným pláštěm

Tato kresba je velmi věrná původnímu dětskému obrázku, který je neobyčejně detailní. Když se zaměříte na plášť, uvidíte pilulky a poznáte, že jde o doktora. Thomas k postavě přidal i jednu další – ženu. Tohle vypadá na slušnou love story!

Zlý král

Krále jsme jako děti kreslili téměř všichni, ale nevypadali jako tento. Od většiny dětských kreseb se tato liší tajemnou maskou a ohněm. Thomas se rozhodl pro přidání několika dalších detailů, mimo jiné knihu symbolizující zlověstnost postavičky.

Nebojácný rytíř

Tohle dítě je profesionál ve stínování. A je fascinující, jak použil při kreslení matematické symboly. Spousta lidí je díky tomuto obrázku přesvědčena, že se rodí nový talent. Táta nemusel na anime nic moc vymýšlet, zkrátka překreslil původní obrázek. Ohnivá koule, se kterou si rytíř hraje, symbolizuje jeho nebojácnost.
[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Proměněný Buzz Rakeťák

Kdo by neznal Buzze Rakeťáka z Příběhu hraček… Ale představili jste si ho někdy v anime verzi? Dítě musí bý velkým fandou, protože nezapomněl na žádné důležité detaily. Buzz je zřejmě na nějaké misi a bojuje s cizáky.

Foto: https://banter.fun/kids-doodle-turns-into-an-inspiration-for-dads-anime/

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky