Jídlo a pochoutky

DOKONALÉ latte. Bude vám líto ho vypít!

Umění může mít spoustu podob. Někdo kreslí obrazy, jiný vyřezává malé sochy z avokádové pecky. A najdou se i lidé, kteří si za svůj umělecký objekt vybrali latte. A není jich málo, tzv. Latte Art je momentálně hodně v kurzu.

Někteří umělci do kávy kreslí, jiní dělají trojrozměrné sošky z mléčné pěny. Na internetu najdete ohromné množství více či méně povedených výtvorů. Ty od 17leté umělkyně ze Singapuru jsou ovšem naprosto dokonalé. Jsou natolik povedené, že již obletěly internet kolem dokola. Ale jak se slečna ke svému umění dostala? Café latte upoutalo její pozornost na školním workshopu. Začala experimentovat s french pressem a našla způsob, jak udělat pěnu, která vydrží. Zní to jednoduše, nebo ne? Nicméně zdaleka ne každý dokáže z pěny to co ona. Chcete to hodně kreativity a trpělivosti.

Pokud se vám umělecké latte líbí, sledujte její Instagram – https://www.instagram.com/periperipeng/. A pořiďte si french press, zkoušejte, pilujte své umění a možná jednoho dne vytvoříte stejně krásný nápoj.

 

 

Další články

Vino Barbaresco je výborné italské červené víno

Božský nápoj

Jaká vína jsou vhodná pro archivaci? Poradíme vám

Španělský olivový olej v sobě ukrývá spoustu zajímavých tajemství

Gril na kuřata snadno rozšíří vaši nabídku

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *