Krása a móda

Doplňky na zimu

Zdroj: www.sport365.cz

Šály

Je to báječná věc, která dokonale doplní outfit a dá tak na odiv majitelův nebo majitelčin cit pro módu. Šály se také přímo skvěle kombinují s ostatním oblečením a dobře se uvazují. Pokud chcete vkusně a příjemně působit na své okolí a v zimě neležet nemocní v posteli, pořiďte si šátky a šály podle vlastního vkusu a rozšiřte tak svůj šatník o skvělé módní doplňky.

Čepice

Pod názvem čepice si představte nejen ty klasické, ale také klobouky, ať už dámské či pánské, plážové nebo módní plstěné buřinky. Také jsou to baret, které patří mezi nesmírně oblíbené a elegantní pokrývky hlavy, které se nejen příjemně nosí, ale také skvěle vypadají. Jelikož je před námi studená zima, tak určitě nesmíme zapomenout na zimní čepice, které jsou jak dámské, tak unisex. Teď letí mezi zimními čepicemi typ zvaný beanie. Ovšem ten největší výběr naleznete v kategorii kšiltovky, kde přímo frčí typ Snapback nebo originální kšiltovky poseté ostny, pyramidami či nějakými odznaky.

Rukavice

Stejně jako šály, tak i rukavice jsou čím dál tím více oblíbeným módním doplňkem, které jsou ideální na zimu. Výběr je široký. V této kategorii totiž naleznete palčáky, prstové rukavice, slabé, pletené nebo nepromokavé lyžařské. Vyberte si ten nejlepší typ pro každou aktivitu, kterou se rozhodnete provádět. Stejně tak je široký výběr materiálu. Hojně se využívá merino, fleece, GORE TEX, peří nebo softshell od těch nejlepších výrobců na trhu.

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *