Filmy

Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství – Čeká nás návrat hrdinů ve velkém stylu!

Když zazní název snímku Esa z pralesa, srdce mnoha fanoušků animáků zaplesá a vzpomínky na první film nás přenesou do roku 2017, kdy jsme poprvé vkročili do jejich světa plného smíchu, dobrodružství a přátelství. A teď máme důvod k radosti – oblíbení hrdinové se vrací ve svém druhém dobrodružství nazvaném „Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství“. Pokračování slibuje ještě větší porci vzrušení, napětí a neuvěřitelná dobrodružství než kdy dříve.

V prvním filmu jsme se seznámili s nezbedným a odvážným Mauriceem a jeho partou, kteří nás zavedli do hlubokého pralesa a ukázali nám jeho tajemství. Nyní se však hranice jejich dobrodružství rozšiřují na globální úroveň. „Světové dobrodružství“ je více než jen následující kapitolou v jejich příběhu. Je to velkolepá oslava statečnosti, odhodlání a opravdového hrdinství.

V pokračování úspěšného animáku se hlavní hrdinové vydávají za hranice svého domovského pralesa. Cesta je zavede přes různé kontinenty, kde budou muset čelit novým výzvám, ale také najdou nové spojence a střetnou se s novými nepřáteli. To vše je zabaleno do nepřetržitých vtípků, nečekaných emocí a napínavých okamžiků, které diváka zcela jistě udrží na sedadle. Atmosféru jistě opět podtrhne vynikající český dabing v podání největších es.

Značka „Esa z pralesa“ zkrátka naznačuje, že o humor a radost nebude nouze. Maurice a jeho parta diváka provede nejen dobrodružstvím, ale i životními lekcemi o přátelství, odvaze a důvodech, proč se stát skutečným hrdinou.

Datum premiéry bylo stanoveno na 12. října 2023. Připravte se na pořádnou jízdu!

Další články

Uprostřed ničeho: Klaustrofobický thriller, který by se mohl stát skutečností

Ďábelské alibi: Netflix odkryje jeden z nejzáhadnějších soudních procesů v historii

Toxickému mstitel se vrací v remaku: Blýskne se v něm „hobbit“ Elijah Wood

Zdrojový kód: Na Netflix míří nejlepší sci-fi posledních let!

Do kin se valí nová skvělá sci-fi: Stvořitel vám možná vyrazí dech

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *