Fér hra: Žhavý thriller na Netflixu již tento týden!

Adam Valový
3. října 2023
3 minuty čtení

Netflix přichází s velkou podzimní lahůdkou, kterou se jistě zavděčí všem milovníkům thrillerů a napínavých příběhů. Již 6. října se na největším světovém streamovacím kanálu objeví film Fér hra, který má za sebou skvělé recenze a ohromující trailery. Z útržků je patrné, že nebude nouze o vzrušující momenty a divoké zvraty.

Netflix si tentokrát našel silný titul, kterým si chce udržet svůj trend i v podzimní sezóně. Fér hra přináší divákům kombinaci intrikování a napínavých vztahů, a není divu, že Netflix za tento film zaplatil velké peníze.

V hlavních rolích filmu uvidíme Aldena Ehrenreicha, známého ze snímku Solo: Star Wars Story, a Phoebe Dynevor, hvězdu populárního seriálu Bridgerton. Jejich nekompromisního šéfa si zahraje Eddie Marsan, což představuje kombinaci talentu a charisma na jednom plátně.

Fér hra si již na festivalu Sundance získala skvělé renomé a nakonec byla vydražena Netflixem za úctyhodných 20 milionů dolarů, což je jedna z největších částek, které byly během letošní festivalové sezóny za film zaplaceny. To jasně ukazuje, že má potenciál stát se jedním z největších hitů letošního roku.

Na serveru Rotten Tomatoes se již objevilo přes 100 recenzí, a překvapivě 88 procent z nich je pozitivních, s průměrným hodnocením 7,4 z 10. Recenzenti nešetří chválou nejen hercům, ale také inteligentnímu a napínavému příběhu o korporátním intrikování a složitých mezilidských vztazích. Film je přirovnáván k klasickým thrillerům jako Základní instinkt a Vlk z Wall Street, a to díky skličující atmosféře a pevné režijní ruce.

Je těžké zůstat v klidu, zejména když jde o celovečerní debut talentované seriálové režisérky Chloe Domont. Její práce na seriálech jako Hráči, Boj o moc a Clarice již ukázala jako talentovanou tvůrčí osobnost, a Fér hra nám dává další důvod, proč se na Fér hru těšit.

Takže pokud rádi trávíte dlouhé večery u napínavých vztahových film, udělejte si v kalendáři záznam na 6. říjen. Fér hra se pravděpodobně stane jedním z nejdiskutovanějších filmů této podzimní sezóny. A vy můžete být u toho.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  3. října 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky