Cestování

Het Arresthuis: Luxusní hotel, který vznikl přebudováním bývalého žaláře

Jak by se vám líbila dovolená ve vězení? Brr, hrozná představa… V případě nizozemského hotelu Het Arresthius je ale všechno tak trochu jinak. Jde o luxusní ubytovací zařízení, které vzniklo přebudováním původní věznice z 19. století. Budova byla kompletně redesignována a namísto neútulných a špinavých cel na návštěvníky čekají komfortně zařízené pokoje. Přesto však interiér stále evokuje původní funkci objektu, díky čemuž je pobyt nevšedním zážitkem.

Z celkového počtu 105 cel bylo vytvořeno 40 prostrorných pokojů, které zahrnují 24 standardních a 12 luxusních pokojů. Zbylé 4 jsou apartmány pojmenované jako „The Director“ (Ředitel), „The Jailer“ (Žalářník), „The Lawyer“ (Právník) a „The Judge“ (Soudce). Ve všech pokojích je moderní nábytek, stylové interiérivé doplňky a moderní vybavení. Nechybí televizory s plochou obrazovkou a free Wi-fi.

Součástí pobytu může být i speciální večeře s vězeňskou tématikou, nicméně předpokládáme, že strava je poněkud bohatší než ta, kterou svého času dostávali vězni.

Další články

Vydejte se za hranice všedních dní! Na Karlštejn!

Dovolená začíná už na letišti

Sauna na stromě? Poznejte unikátní finský saunový svět!

Atraktivní dovolená v korunách stromů

Dopřejte si výlet za vínem aneb ubytování Pavlov v krásné přírodě

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *