Zdraví

Hubnutí je věčné téma. Jak to KONEČNĚ ZVLÁDNOUT?

Toužíte po perfektní postavě, ale nedaří se vám zhubnout? Možná jste již vyzkoušeli kde co, ale jediným výsledkem byl průvan v peněžence a oči pro pláč, protože tuky zůstaly na svém místě. Nejste v tom však sami, s váhou zápasí spousta lidí a jen málokdo tento boj vyhraje. V následujících řádcích se dozvíte pár základních pravidel, která vám možná změní život. Anebo taky ne – záleží, jestli se jimi budete řídit.

Co musíte udělat, aby šla váha dolů?

Internet je plný zaručených rad a reklam na „zázračné“ pilulky a prášky, po kterých lze údajně zhubnout desítky kilogramů tuků za velmi krátkou dobu. Předpokládáme, že jste se již poučili a na podobné nesmysly nevěříte. Děláte dobře, protože podstatou hubnutí je kombinace vyvážené stravy a aktivního pohybu. Neznamená to však ani to, že budete muset hladovět a všechen volný čas trávit v posilovně.

Zároveň byste měli vědět, že každý člověk má své individuální potřeby, a proto je vhodné jídelníček zkonzultovat s odborníkem a nechat si ho sestavit na míru.

Nemáte čas na přípravu jídla? Vyřešte to krabičkovou dietou!

Kamenem úrazu může být nedostatek času pro přípravu jídla. Denně byste přitom měli zkonzumovat 5 až 6 porcí s doporučeným intervalem mezi jednotlivými jídly od 1,5 do 3 hodin. Ale co když jste natolik zaneprázdnění, že si nemůžete dovolit trávit hodiny u kuchyňské linky? Řešení je poměrně jednoduché a nazývá se krabičková dieta.

Kvalitní krabičková dieta vám vytrhne trn z paty, a to hned dvakrát. Dobrým příkladem je služba chutnadieta.cz – krabičková dieta Praha, za kterou stojí tým zkušených odborníků. Výživový poradce vám sestaví nutričně vyvážený jídelníček s ohledem na vaše konkrétní potřeby a jídlo vám vždy přiveze dopravce ve speciálním chladícím voze.

Krabičková dieta je dobrou volbou pro každého, kdo nemá či nechce ztrácet čas přípravou pokrmů. Berte však na vědomí, že kilogramy půjdou dolů pouze za předpokladu, že budete dodržovat doporučení ze strany výživového specialisty. Výhodou je, že můžete program kdykoliv ukončit a dostanete zpět peníze za nevyčerpané dny. Více se dozvíte na www chutnadieta.cz.

Další články

Zdravý životní styl: Klíč k dlouhému a šťastnému životu

Pelyněk: Tradiční léčivá rostlina s mnoha přínosy pro lidské zdraví

Přechod: Vysvětlení, příznaky a zvládání této fáze života u žen

Příprava na přechodné období mezi letním a zimním počasím

Probiotika a prebiotika – mohou mít vliv na hubnutí?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *