Hubnutí je věčné téma. Jak to KONEČNĚ ZVLÁDNOUT?

Lenka Němcová
19. května 2018
3 minuty čtení

Toužíte po perfektní postavě, ale nedaří se vám zhubnout? Možná jste již vyzkoušeli kde co, ale jediným výsledkem byl průvan v peněžence a oči pro pláč, protože tuky zůstaly na svém místě. Nejste v tom však sami, s váhou zápasí spousta lidí a jen málokdo tento boj vyhraje. V následujících řádcích se dozvíte pár základních pravidel, která vám možná změní život. Anebo taky ne – záleží, jestli se jimi budete řídit.

Co musíte udělat, aby šla váha dolů?

Internet je plný zaručených rad a reklam na „zázračné“ pilulky a prášky, po kterých lze údajně zhubnout desítky kilogramů tuků za velmi krátkou dobu. Předpokládáme, že jste se již poučili a na podobné nesmysly nevěříte. Děláte dobře, protože podstatou hubnutí je kombinace vyvážené stravy a aktivního pohybu. Neznamená to však ani to, že budete muset hladovět a všechen volný čas trávit v posilovně.

Zároveň byste měli vědět, že každý člověk má své individuální potřeby, a proto je vhodné jídelníček zkonzultovat s odborníkem a nechat si ho sestavit na míru.

Nemáte čas na přípravu jídla? Vyřešte to krabičkovou dietou!

Kamenem úrazu může být nedostatek času pro přípravu jídla. Denně byste přitom měli zkonzumovat 5 až 6 porcí s doporučeným intervalem mezi jednotlivými jídly od 1,5 do 3 hodin. Ale co když jste natolik zaneprázdnění, že si nemůžete dovolit trávit hodiny u kuchyňské linky? Řešení je poměrně jednoduché a nazývá se krabičková dieta.

Kvalitní krabičková dieta vám vytrhne trn z paty, a to hned dvakrát. Dobrým příkladem je služba chutnadieta.cz – krabičková dieta Praha, za kterou stojí tým zkušených odborníků. Výživový poradce vám sestaví nutričně vyvážený jídelníček s ohledem na vaše konkrétní potřeby a jídlo vám vždy přiveze dopravce ve speciálním chladícím voze.

Krabičková dieta je dobrou volbou pro každého, kdo nemá či nechce ztrácet čas přípravou pokrmů. Berte však na vědomí, že kilogramy půjdou dolů pouze za předpokladu, že budete dodržovat doporučení ze strany výživového specialisty. Výhodou je, že můžete program kdykoliv ukončit a dostanete zpět peníze za nevyčerpané dny. Více se dozvíte na www chutnadieta.cz.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky