Investice do dluhopisů Uniprospe: Jaké jsou výnosy?

Lenka Němcová
22. prosince 2022
3 minuty čtení

Přemýšlíte o zhodnocení úspor a vybíráte vhodnou firmu, nabízející prodej dluhopisů? Podívejte se na podmínky firmy Uniprospe, která garantuje 9,5% p.a.

Investujte své peníze ještě dnes

Prakticky na každém kroku čteme o tom, že bychom své peníze měli investovat. Jedině tak totiž zvýšíme jejich hodnotu. Pokud budeme mít peníze uložené na běžném účtu, vlivem narůstající inflace ztrácí na hodnotě. Proč tedy nevyužít potenciál svých těžce vydělaných peněz a neinvestovat je do cenných papírů? Jako jeden z nejbezpečnějších způsobů investice je nákup cenných papírů. Dluhopisy českých firem garantují oproti státním dluhopisům vyšší výnos. Firma Uniprospe navíc nabízí i další skvělé podmínky, které si nyní představíme.

Investujte do Uniprospe

Všem, kteří chtějí investovat, byť malou částku, doporučujeme například firmu Uniprospe.eu. Jedná se o poměrně novou společnost, vzniklou v roce 2018. Firma se zabývá podnikáním v oblasti odpadového hospodářství. Konkrétně se zaměřuje na zpracování nebezpečného odpadu. Primárně se zaměřuje na ekologickou likvidaci a zpracování ojetých pneumatik formou pyrolýzy. Jedná se o revoluční proces, jehož hlavním výstupem jsou plyn, uhlík a olej. Využití tepelného zdroje vzniklého z pyrolýzy dále používají cementárny v České a Slovenské republice i v okolních státech Evropy.

Výhody dluhopisů UNIPRO SPE01 9,50 / 22

Výplata úroku ve výši 9,5 % p.a. – úrok bude investorovi vyplácen pololetně s konečnou splatností ke dni 31.12. Výška výnosu je fixní.

Vhodná forma ochrany peněz před inflací – Nejhorší, co můžete udělat, je mít své peníze „pod polštářem“. Dluhopisy zhodnotí vaše peníze a výnos vám pokryje riziko narůstajících cen.

A další výhody investice do dluhopisů s Uniprospe?

Právě nyní probíhá prodej emise s prospektem schváleným Českou národní bankou s názvem UNIPRO SPE01 9,50/22. Prodej jsme zahájili se speciální zaváděcí slevou 3% z emisního kurzu. V praxi to znamená, že z každého dluhopisu, jehož cena po započtení emisního kurzu je 30.600 Kč dostanete zpět 900 Kč.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  17. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky