Seriály

Jak by těhotenství opravdu nemělo vypadat? Koukněte na nový trailer k American Horror Story: Delicate

Slavný hororový seriál American Horror Story nás baví i děsí od roku 2011 a nyní se chystá znovu udeřit – a to už za necelé dva týdny. Nová sezóna nese název „Delicate“ a fanoušci se mohou těšit na další dávku strachu a napětí. Stanice FX nedávno zveřejnila nový oficiální trailer, který ukazuje, že tentokrát se můžeme těšit na něco opravdu děsivého. A delikátního!

Trailer otevírá pomyslnou bránu do temného světa na motivy knihy „Delicate Condition“ od Danielle Valentine (na pultech knihkupectví je od minulého měsíc. Příběh se točí kolem herečky, která se domnívá, že na ni číhá něco hrozivého a snaží se jí zabránit v otěhotnění. V hlavní roli herečky Anny Victorie Alcott uvidíme Emmu Robertsovou, která již má zkušenosti z předešlých sezón seriálu.

Anna Victoria Alcott se chystá na těhotenství, ale zdá se, že to nebude žádná idylka. Příběh slibuje děsivé zvraty a temné tajemství, které bude diváky držet v napětí až do samotného konce. Původní předloha této sezóny je popisována jako „feministická aktualizace“ slavného hororu „Rosemary má děťátko“ z roku 1968.

Kromě Emmy Robertsové se k obsazení přidávají dvě nové tváře. První z nich je Cara Delevingne, britská modelka, zpěvačka a herečka, která si zahraje postavu jménem Meg. Její motivy nejsou z traileru zcela jasné, ale zdá se, že se nejedná o postavu s dobrými úmysly.

Druhou velkou hvězdou sezóny Delicate bude Kim Kardashian, americká televizní celebrita a podnikatelka. Její role jako Siobhan Walsh zatím zůstává záhadou, ale věříme, že nás čeká něco děsivě stylového.

Produkci této sezóny kompletně řídí Halley Feiffer, která má za sebou úspěšnou práci na seriálech jako American Crime Story (2016) a K smíchu (2018). Mezi další nováčky patří Matt Czuchry, Odessa A’zion, Michaela Jaé Rodriguez a Annabelle Dexter-Jones.

Fanoušci se mohou těšit i na návrat některých starých známých tváří, jako jsou Zachary Quinto, Denis O’Hare a Billie Lourd.

Nová sezóna bude rozdělená do dvou částí. První, čítající pravděpodobně prvních 5 epizod, se objeví na FX 20. září 2023, na Disney+ pak o den později. Datum premiéry druhé části zatím není známo.

Další články

Všechno hned: Netflix uvede nástupce Sexuální výchovy a Srdcerváčů

Netflix šokuje: Dokumentární série Husté mraky bez obalu o vedlejších účincích vapování

Sexuální výchova: Proč skončila už po čtvrté sérii? Známe pravý důvod!

Příběh banditů: Povedená akce, kterou jste možná na Netflixu přehlédli

Eliška a Damián: Stojí snad za projektem stojí Kazma?!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *