Zábava

Jak vidí AI reálnou Simpsonovic rodinku? Marge je sexy!

Díky umělé inteligenci můžeme nahlížet do alternativních realit. Například na to, jak by postavy z Harryho Pottera vypadaly jako kulturisté, a dokonce jsme se dozvěděli, jak by podle AI vypadali „dokonalý muž a žena“. Nicméně na internetu kolují i jiné libůstky. Díky aplikaci Midjourney a uživateli Redditu s přezdívkou Crows_HeadIC máme představu, jak by vypadali Simpsonovi v lidské podobě, kdyby žili v roce 2023.

Tohle se AI vážně povedlo. Crows_HeadIC na Redditu sdílel příspěvek obsahující 20 obrázků postav ze seriálu Simpsonovi. Kromě hlavní rodiny Simpsonových se mezi nimi objevují i další známé postavy, jako jsou Ned Flanders, pan Burns, Patty a Selma, Api, Smithers, ředitel Skinner, Vočko, Lenny a Carl. Ale jak už to tak u podobných projektů, které si berou na paškál ikonické seriály, bývá, i tato kolekce obrázků vyvolala poněkud různorodé reakce veřejnosti.

Někteří lidé si myslí, že obrázky jsou jednoduše skvělé, zatímco jiní je považují za děsivé, a dokonce nepravdivé. Nejvíce kontroverze vzbudila Marge, která ve své nové podobě ztratila své vysoké modré vlasy a na ramenou má tetování. „Marge je jediná, která nepůsobí dobře. Všichni ostatní jsou skvělí,“ komentují uživatelé Redditu. Další se přidávají s názorem, že i když s Marge poněkud bojovali, není důvod ji neosvěžit moderním vzhledem. Je sexy.

A co na Simpsonovic rodinku faceliftovanou umělou inteligencí říkáte vy? Připomínáme, že na Prima Cool momentálně běží 34. řada čítající zbrusu nových 22 dílů.

Foto: Midjourney

Další články

Svět v miniaturách: Fascinující hobby modelářství

Od zábavy po strategii: Ideální hry pro Vaši dovolenou na horách

Big Brother zase s námi aneb Česko a Slovensko zažívá po 18 letech návrat kultovní reality show!

Skupina Tak co představila revoluční videoklip. Vytvořila ho uměla inteligence!

Hrátky s umělou inteligencí: Simpsonovi, kdyby je hráli slavní herci

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *