Jak vybrat florbalový dres? Poradíme vám

Adam Valový
16. srpna 2020
2 minuty čtení

Pokud plánujete zakoupit florbalové dresy, zaměřte se na několik základních parametrů, a to velikost, materiál i design. Stejně tak by vás měla zajímat technologie potisku, od které se odvíjí samotná životnost. V následujících řádcích se na výběr podíváme podrobněji, abyste věděli, jak postupovat.

V první řadě potřebujete znát velikost všech hráčů, protože dres jako takový by měl být pohodlný a neměl by být ani upnutý, na druhou stranu ani příliš volný. Dále je rozdíl i mezi tím, jestli hledáte dres pro hráče pohybující se ho hřišti, nebo brankáře. U produktů je vždy uvedena velikostní tabulka.

Materiál

Pro výrobu se používá příjemný materiál, zpravidla polyester, u něhož je kladen důraz na vysokou kvalitu. Důležité je, aby dresy vydržely i časté praní a byly odolné vůči oděru či roztrhání. Pro brankáře potřebujete florbalové – kalhoty chráněné proti odření, roztržení a kluznosti. Jsou anatomicky tvarované, disponují nastavitelným pásem a polstrováním. V neposlední řadě brankář potřebuje ještě vestu a dres i brankářský dres.

Vzhled

Všichni členové týmu by měli mít stejný vzhled dresů. Stejné pravidlo platí také u fotbalových. Stačí do vyhledávače zadat třeba „dresy fotbal“ a hned se vám nabídne několik různých prodejců či výrobců.

Kdo dresy prodává?

Podívejte se do pestrého produktového portfolia internetového obchodu Jadberg.eu. V pestrém produktovém portfoliu najdete dresy na basketbal, fotbal, florbal, ale i volejbal či hokej. Přijdou si na své i účastníci požárních sportů. V neposlední řadě můžete zakoupit vybavení na tréninky a pro volný čas.

Spokojení budete po všech stránkách. Potisk je prováděn kvalitní digitální sublimací, a to u většiny dresů zdarma. Tak neváhejte a pusťte se do výběru. Přizvěte k vybírání i ostatní hráče, aby se výsledek líbil všem.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky