Jak vypadají a kolik stojí luxusní hodinky?

Lenka Němcová
12. března 2020
3 minuty čtení

Pod pojmem luxusní dárek si každý představuje něco trochu jiného. Může se jím stát parfém za několik tisíc, značkový outfit z produkce renomovaného italského módního domu, lahev dvacetileté whiskey… Anebo hodinky. Pokud však toužíte po opravdu nevšedním kousku, připravte se, že vám nákup pořádně provětrá peněženku. Kolik vás budou luxusní hodinky stát a co od nich můžete čekat?

Cena vám vyrazí dech. A možná taky ne

Pěkné hodinky sice seženete i za pár Palackých, ale za skutečnou první třídu „vysolíte“ mnohonásobně větší částku. Například úchvatné pánské hodinky Parmigiani Bugatti Supersport stojí jako pěkná novostavba někde mimo Prahu. Pokud vám v garáží dřímá supersport dané značky, neváhejte.

Parmigiani Bugatti Supersport | Foto: hodinky-beny.cz

Nicméně uznáváme, že zmíněný kousek je tak trochu mimo rozpočet běžného smrtelníka. V kategorii luxusních hodinek jsou naštěstí k mání i mnohem levnější kousky. Cenovka ve výši několika set tisíc korun je podstatně dostupnější. Nádherné kousky značek Chopard, Corum či Franck Muller lze sehnat již od sta tisíc korun.

Zda je to moc, nebo málo, necháme na vaše uvážení. Máme však za to, že dámské hodinky jako Perrelet First Class Lady představují pro slušně vydělávajícího muže ideální způsob, jak vyjádřit ženě svého života, co pro něj znamená. Vysoce elegantní model v ceně deset let staré Škody Octavie podtrhne přirozenou krásu každé milovnice unikátních doplňků.

Perrelet First Class Lady | Foto: hodinky-beny.cz

V čem se luxusní hodinky liší od průměru?

Otázka na tělo zní – co je na nich tak drahého? Část ceny je jistě daní za exkluzivitu a věhlas značky. Zbytek připadá na kvalitu zpracování a prvotřídní materiály – drahé kovy, drahokamy… A samozřejmě na špičkový mechanický strojek. Právě ten představuje pomyslné srdce každého luxusních hodinek.

Rozdíl mezi levnými a luxusními hodinkami poznáte na první pohled. Porozhlédněte se v nabídce specializovaného českého prodejce hodinky-beny.cz a udělejte si vlastní názor.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky