Auto/moto

Je libo luxusní dům na kolech? Ketterer Continental Motorhome má i garáž pro další auto!

Tohle není obyčejné obytné auto. Tohle je Ketterer Continental Motorhome, který má v rukávu tolik es, že je snad ani nejde spočítat. Pokud vás trápí, že je v klasickém obytňáku tak trochu nuda, a navíc si na cestách nezařídíte v ničem jiném, bude se vám obytný náklaďák zamlouvat. Stačí složit částku kolem 16 milionů korun a může být váš. Máte? Že ne? Tak si alespoň přečtěte, o co přicházíte.

Německá firma Ketterer vytvořila obytné auto, které je luxusní a zároveň umožňuje přepravu dalšího vozidla. Ano, chápete to správně, do obytňáku se vejde cokoliv do 4 metrů na délku, 2 metrů na šířku a 1,5 metru na výšku. Nemusí se tak nutně jednat o Smart či jiné minivozítko, ale klidně o něco mnohem hravějšího. Zastavíte si, kde se vám to líbí (a kde vám to umožní předpisy – přeci jen se bavíme o kolosu o velikosti kamionu) a kdykoliv si vyrazíte na projížďku. Není to sen?

Úroveň interiéru nemá smysl dlouze komentovat. Snad jen to, že jde o špičkově vybavený domov na kolech, plný luxusního vybavení a vychytávek. Ketterer tento skvost nabízí ve třech variantách lišících se rozměry a stupněm výbavy. Respektive variantu Custom si můžete přizpůsobit dle libosti. Není nic, co by vám výrobce nesplnil. Dá se předpokládat, že se objeví spousta zakázkových staveb.

Nabízí se však otázka, zda není lepší ušetřit 16 milionů, pořídit si sporťák a za ušetřené peníze se vždy na cestách ubytovat. Ale na druhou stranu – ten pohled sousedů, když vyjíždíte z pozemku by mohl být k nezaplacení… 

Foto: https://www.cars-show.org/other/ketterer-continental-luxury-motorhome.html

Další články

Jak přepravit kola na dovolenou? S kvalitním nosičem na tažné zařízení to není problém

Řešíte problém s turbodmychadlem? Přečtěte si, jak na ně vyzrát levně a rychle

Potřebujete nákladní vůz? Přečtěte si, v čem je lepší starší než nový

Ochranná deka pro psa patří do každého automobilu – a nemusí vyjít draze

Nenechte autovrak zahálet před domem: Jak za něj získat hotovost?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *