Je libo luxusní dům na kolech? Ketterer Continental Motorhome má i garáž pro další auto!

Lenka Němcová
29. března 2018
2 minuty čtení

Tohle není obyčejné obytné auto. Tohle je Ketterer Continental Motorhome, který má v rukávu tolik es, že je snad ani nejde spočítat. Pokud vás trápí, že je v klasickém obytňáku tak trochu nuda, a navíc si na cestách nezařídíte v ničem jiném, bude se vám obytný náklaďák zamlouvat. Stačí složit částku kolem 16 milionů korun a může být váš. Máte? Že ne? Tak si alespoň přečtěte, o co přicházíte.

Německá firma Ketterer vytvořila obytné auto, které je luxusní a zároveň umožňuje přepravu dalšího vozidla. Ano, chápete to správně, do obytňáku se vejde cokoliv do 4 metrů na délku, 2 metrů na šířku a 1,5 metru na výšku. Nemusí se tak nutně jednat o Smart či jiné minivozítko, ale klidně o něco mnohem hravějšího. Zastavíte si, kde se vám to líbí (a kde vám to umožní předpisy – přeci jen se bavíme o kolosu o velikosti kamionu) a kdykoliv si vyrazíte na projížďku. Není to sen?

Úroveň interiéru nemá smysl dlouze komentovat. Snad jen to, že jde o špičkově vybavený domov na kolech, plný luxusního vybavení a vychytávek. Ketterer tento skvost nabízí ve třech variantách lišících se rozměry a stupněm výbavy. Respektive variantu Custom si můžete přizpůsobit dle libosti. Není nic, co by vám výrobce nesplnil. Dá se předpokládat, že se objeví spousta zakázkových staveb.

Nabízí se však otázka, zda není lepší ušetřit 16 milionů, pořídit si sporťák a za ušetřené peníze se vždy na cestách ubytovat. Ale na druhou stranu – ten pohled sousedů, když vyjíždíte z pozemku by mohl být k nezaplacení…


[hana-code-insert name=’article‘ /]


[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Foto: https://www.cars-show.org/other/ketterer-continental-luxury-motorhome.html

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Auto/moto,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky