Kazma odhalil svůj tajemný projekt: Jak dopadla premiéra filmu „Onemanshow: The Movie? A viděli jste už trailer?

Adam Valový
16. srpna 2023
3 minuty čtení

Influencer, internetový producent a moderátor Kamil Bartošek známý jako Kazma představil svůj dlouho utajovaný film „Onemanshow: The Movie“ v rámci speciální premiéry v úterý 15. srpna. Událost se konala v kině Cinema City na pražském Chodově, kde byli vybraní hosté svědky odhalení Kazmovy dlouho očekávané tvorby. Mezi diváky nechyběly vybrané české celebrity, influenceři a také méně známí tvůrci, kteří také obdrželi pozvánky.

Návštěvníci nejenže měli možnost shlédnout film předčasně, ale také obdrželi záhadný balíček označený Kazmovým charakteristickým symbolem. V krabičce našli dopis, americký dolar, kartičku a zlatý kupon. Ten na jedné straně obsahoval „důvěrné“ informace. Na druhé straně bylo napsáno: „Gratulujeme, byl jsi vybrán. To, co právě držíš v ruce, není pouze další obyčejná pozvánka do kina. Tento zlatý kupon tě vezme daleko za hranice filmového plátna. Nezapomeň si s sebou vzít herní kartu.“

Kazma na tomto tajemném projektu pracoval s celým svým týmem více než čtyři roky. Záhadné bílé symboly na černém podkladu se poprvé objevily na reklamních billboardách po celé České republice, což vyvolalo spekulace na sociálních médiích ohledně Kazmova nového projektu. Brzy byly tyto domněnky potvrzeny.

Na premiéře se objevily známé osobnosti jako Jakub Kohák, Petr Švancara s manželkou, Jan Bendig, Markéta Konvičková, Karlos Vémola, Pavel Novotný, Petr Rychlý s rodinou, Vladimír Kadlec alias Vláďa Videos, Veronika Biasiol, Renné Dang a další.

Promo k filmu vrcholilo na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech. Kazma vzbudil pozornost prominentních českých herců, organizátorů festivalu a novinářů. Na tiskové konferenci k filmu „Poslední zákop“ přivítal účastníky s vtipným výrokem: „Smrdělo to hned, ne?“

Film Onemanshow režíroval Andy Fehu a v obsazení figurovali známí herci jako Jiří Bartoška, Ondřej Sokol, Hynek Čermák, Jiří Langmajer a Kryštof Hádek, kteří měli hrát role nacistů. Všichni tito hvězdní herci se skutečně zúčastnili natáčení jednoho dne, ale údajně netušili, že jde o klam. Tisková konference k válečnému filmu se tak změnila na oznámení premiéry nového Kazmovy tvorby.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  16. srpna 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky