Filmy

Kazma odhalil svůj tajemný projekt: Jak dopadla premiéra filmu „Onemanshow: The Movie? A viděli jste už trailer?

Influencer, internetový producent a moderátor Kamil Bartošek známý jako Kazma představil svůj dlouho utajovaný film „Onemanshow: The Movie“ v rámci speciální premiéry v úterý 15. srpna. Událost se konala v kině Cinema City na pražském Chodově, kde byli vybraní hosté svědky odhalení Kazmovy dlouho očekávané tvorby. Mezi diváky nechyběly vybrané české celebrity, influenceři a také méně známí tvůrci, kteří také obdrželi pozvánky.

Návštěvníci nejenže měli možnost shlédnout film předčasně, ale také obdrželi záhadný balíček označený Kazmovým charakteristickým symbolem. V krabičce našli dopis, americký dolar, kartičku a zlatý kupon. Ten na jedné straně obsahoval „důvěrné“ informace. Na druhé straně bylo napsáno: „Gratulujeme, byl jsi vybrán. To, co právě držíš v ruce, není pouze další obyčejná pozvánka do kina. Tento zlatý kupon tě vezme daleko za hranice filmového plátna. Nezapomeň si s sebou vzít herní kartu.“

Kazma na tomto tajemném projektu pracoval s celým svým týmem více než čtyři roky. Záhadné bílé symboly na černém podkladu se poprvé objevily na reklamních billboardách po celé České republice, což vyvolalo spekulace na sociálních médiích ohledně Kazmova nového projektu. Brzy byly tyto domněnky potvrzeny.

Na premiéře se objevily známé osobnosti jako Jakub Kohák, Petr Švancara s manželkou, Jan Bendig, Markéta Konvičková, Karlos Vémola, Pavel Novotný, Petr Rychlý s rodinou, Vladimír Kadlec alias Vláďa Videos, Veronika Biasiol, Renné Dang a další.

Promo k filmu vrcholilo na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech. Kazma vzbudil pozornost prominentních českých herců, organizátorů festivalu a novinářů. Na tiskové konferenci k filmu „Poslední zákop“ přivítal účastníky s vtipným výrokem: „Smrdělo to hned, ne?“

Film Onemanshow režíroval Andy Fehu a v obsazení figurovali známí herci jako Jiří Bartoška, Ondřej Sokol, Hynek Čermák, Jiří Langmajer a Kryštof Hádek, kteří měli hrát role nacistů. Všichni tito hvězdní herci se skutečně zúčastnili natáčení jednoho dne, ale údajně netušili, že jde o klam. Tisková konference k válečnému filmu se tak změnila na oznámení premiéry nového Kazmovy tvorby.

Další články

Uprostřed ničeho: Klaustrofobický thriller, který by se mohl stát skutečností

Ďábelské alibi: Netflix odkryje jeden z nejzáhadnějších soudních procesů v historii

Toxickému mstitel se vrací v remaku: Blýskne se v něm „hobbit“ Elijah Wood

Zdrojový kód: Na Netflix míří nejlepší sci-fi posledních let!

Do kin se valí nová skvělá sci-fi: Stvořitel vám možná vyrazí dech

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *