Krása a móda

Koženými rukavicemi k vyššímu levelu v odívání

Je všeobecně známo, že módní trendy se jakousi záhadnou časovou smyčkou vracívají. Někdy se může jednat o vyložené pikantérie, nad kterými můžeme kroutit hlavou, ale jsou zase naopak takové, které si své místo v našem šatníku oprávněně zasluhují. A to i skrze časovou osu a navzdory diktátu módního návrhářství. Nevěříte? Nepřestávejte číst a dozvíte se více…

Tradiční kouzlo neztrácí na síle

Kožená móda je odvětvím, které má na českém trhu významnou tradici. Výrobky z kůže, ať to již byly kožené rukavice, kabelky nebo peněženky, plnily funkci nezbytného a především vysoce kvalitního módního doplňku. Z české výroby pocházely tradičně produkty vyznačující se důkladným zpracováním a moderním designem. A na tom si čeští výrobci zakládají i nadále.

Zahalená ženská ruka

Bývaly doby, kdy ženy v chladném období nevycházely bez adekvátního vybavení. A tím byly právě dámské kožené rukavice. Skutečností je, že taková rukavice jemnou ženskou ruku dokonale ochrání, dodá nositelce punc vysoké elegance a kupříkladu při řízení vozu pěkně přilne k volantu. Zkuste tohoto dosáhnout s obyčejnou pletenou rukavicí!

Muži a jejich šatní solitéry

Pánové by se ve sféře módních doplňků neměli také odbývat. Ba naopak. Kvalitní doplněk, jakým jsou právě pánské kožené rukavice, dokáže samozřejmě významně podtrhnout celý outfit. Na poli obchodním a tam, kde se setkáváme s lidmi a kde záleží na dojmu, jaký vyvoláme, tam všude skutečně uplatníme tento doplněk coby ukazatel elegance. Pro muže mohou koneckonců být výborným dárkem třeba kožené rukavice pro řidiče. Pánové nemají příliš šatních solitérů, ale kožené rukavice by rozhodně neměly v jejich výčtu chybět.

Kožené rukavice, trend, který se vrací na výsluní

A zcela oprávněně! Toužíte-li po dokonalé tečce outfitu, zapátrejte jednoduše v eshopu s koženou módou.

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *