Luxus na vaší zahradě: Designová pohovka Dekovita je nyní s 50% slevou!

Lenka Němcová
22. června 2018
2 minuty čtení

Léto je konečně tady a s ním i relaxace na zahradě či u vody. Pokud vám však k perfektnímu odpočinku něco chybí, měli byste to urychleně napravit. Otázka zní: Máte již v pohotovosti své oblíbení zahradní lehátko? Pokud žádné nemáte, máme pro vás perfektní tip. Pořiďte si zahradní pohovku Dekovita a odpočívejte letos na zahradě ve velkém stylu!

Pohovka je mnohem lepší než lehátko, protože pojme celou rodinu. Kromě toho vám poskytne bezpečné útočiště, kde vás nedostane nepříjemné sluneční záření.

Luxusní nafukovací pohovka Dekovita Island se vyznačuje velmi elegantním provedením. Její proporce byly navrženy tak, aby nabídla dostatek prostoru pro více lidí (šířka 220 cm, hloubka 110 cm).

Nedílnou součástí nafukovacího ostrova je kvalitní plážová zástěna s tyčemi z fibrového skla. Poskytují ochranu před slunečním zářením do faktoru 40.

Velkou výhodou této pohovky je fakt, že ji na konci sezóny vyfouknete a uložíte k zimnímu odpočinku. Oproti podobným polyratanovým pohovkám zabere minimum místa.

Kde ji seženete a za kolik? Na kokiskashop.cz je momentálně k mání se slevou ve výši 50 %. Za polovinu ji můžete mít jen do 30.6. 2018 či do vyprodání zásob. Skladem je všeho všude pouze 20 kusů, tak se raději příliš dlouho nerozmýšlejte. Za 2 – 3 dny ji můžete mít na zahradě a užívat si parného léta plnými doušky!

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky