Bytový design

Máte byt, ale toužíte po domově? Svěřte interiér designérovi

Odborníci mají jasno – při hledání nového bydlení hrají hlavní roli občanská vybavenost, dopravní dostupnost, bezpečnost a celkový technický stav objektu. Zda je byt vyhovující z estetického hlediska již důležité není. Nový majitel přece může interiér kdykoliv vyladit tak, aby odpovídal životnímu stylu. Jenomže to se snadno řekne. Praxe může být mnohem komplikovanější, a to především pro někoho, kdo se v oblasti interiérového designu příliš nevyzná. Je to i váš případ? Pokud toužíte po domácnost jako vystřižené za katalogu, ale nedokážete si s tím poradit, obraťte se na bytového designéra.

 

Bytový designér je kouzelník

 

Když se člověku pokazí automobil, zamíří do servisu. S bydlením je to podobné. Ne každý se narodil s citem pro detail, a právě ten hraje při navrhování interiéru významnou roli. Bytový designér je člověk, který má zkušenosti, vyzná se v aktuálních trendech, a hlavně – má cit a dokáže si poradit s libovolným půdorysem.

 

Možná vás napadlo, že si služby bytového designéra nemůžete dovolit. Opak je pravdou. Skutečný profesionál vám naopak ušetří nemalou částku. Za jeho služby sice zaplatíte, ale na druhou stranu vám poradí, na čem (ne)šetřit. Skloubí vaše specifické požadavky s realitou a vytvoří prostor, ve kterém se budete konečně cítit jako doma. A to je k nezaplacení, nebo ne?

 

Jak probíhá spolupráce?

 

Oslovili jsme Ivetu Hláskovou, která po studiu Akademie Interiérového designu a Home Stagingu v Praze založila společnost InterierDesign. Na trhu působí od roku 2012 a má na kontě množství velmi zdařilých realizací. Českobudějovická odbornice realizuje návrhy bytových interiérů a nebrání se ani větším výzvám, jako jsou návrhy komerčních interiérů. Během spolupráce klade důraz na vzájemnou komunikaci a vždy si klade za cíl respektovat klientova přání, požadavky i finanční možnosti. Podrobnosti a ukázky realizací najdete na hlaskova-design.cz.

Další články

Efektivní vybavení pracovny: Tvorba produktivního pracovního prostředí

Jak správně vybrat závěs do okna: Praktické tipy a rady

Nepodceňujte roli bytového textilu!

Interiérové studio vám pomůže vytvořit snovou kuchyň na míru

Nové hotové záclony a závěsy rychle změní váš interiér k lepšímu

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *