Máte hodně peněz? Dopřejte si zážitkový ponor do hloubi oceánu

Lenka Němcová
6. dubna 2018
2 minuty čtení

Milovníci romantických zážitků pozor. Pokud máte pořádně naditou peněženku, můžete si dopřát opravdu nevšední cestu. Zapomeňte na všechno, o čem jste si až doposud mysleli, že patří do kategorie jedinečných zážitků. Létání v balónu či klasické potápění jsou oproti tomu, co nabízí agentura Oliver’s Travels.

Zážitek s názvem „Lovers Deep“ je jasnou volbou pro každého, kdo chce šokovat partnera. Jedná se o speciální výlet luxusní ponorkou. Ano, čtete správně, můžete se vydat do hlubin oceánu jako kapitán Nemo!

Skvělá zpráva je, že v ponorce budete mít dostatek soukromí a opravdu komfortní zázemí. Užijete si chvíle, na které budete vzpomínat celý život. Výhled z ponorky je doslova dechberoucí – nic podobného nemůžete nikde jinde vidět.

A ještě něco. Můžete si také vybrat destinaci. Zda se rozhodnete pro vody poblíž Karibiku, nebo se vydáte za vrakem potopené bitevní lodi v Rudém moři, je na vás.

Co se týče ceny, zřejmě vás nepřekvapí, že se částka pohybuje ve vysokých číslech. Přibližně 140 tisíc USD za osobu za noc, což je při současném kurzu téměř šest milionů korun. Takže pokud máte zbytečných šest milionů bokem, není co řešit. Třeba na příštího Valentýna!

[hana-code-insert name=’article‘ /]

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Zábava,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky