Bydlení a styl

Moderní roubenky pro bydlení i celoroční relaxaci

Postavit si krásný dům je snem snad každého z nás. Jenže to má několik háčků a cesta není snadná. Klasický rodinný domek z tvárnic je sice dobrou volbou, ale představuje velkou finanční zátěž a jeho stavba zabere mnoho času. Zato v útulné roubence lze bydlet o poznání dříve. Její výstavba je pod vedením profesionálů procházka růžovým sadem.

Proč zrovna dřevostavbu?

Je pravdou, že v posledních letech zájem o dřevostavby roste. Není divu. Jejich výstavba není časově ani finančně náročná. Se správnou firmou se budete podílet na vzhledu svého hnízdečka ze dřeva a vytvářet si tak krok po kroku dokonalý domov. Nevyvratitelným faktem je výhodnost moderní roubenky. Dřevo je oblíbeným přírodním materiálem s exkluzivními tepelnými vlastnostmi. V mnoha směrech předčí cihly či kámen. Díky tomu, že nemusíte vytápět zdivo, ušetříte nemalé částky za energie. Postavit dům důmyslně je klíčové. Jen tak se vyhnete vysokým platbám za topení. V tomto ohledu jsou dřevěné domky výhodnější nežli zděné.

Jak je to s životností?

Určitě si mnozí z vás položí otázku, jak dlouho vydrží domek ze dřeva? Životnost dřevostavby anebo roubenky je totožná se zděnou variantou. Naštěstí žijeme v srdci Evropy, kde nehrozí tornáda, zemětřesení a jiné ničivé rozmary přírody. Dřevo, ekologická a obnovitelná surovina, je pro výstavbu kvalitní roubenky ideální. Zamilujete si jeho vůni a hypoalergenní vlastnosti.

Na koho se obrátit?

Pokud jste si na první pohled oblíbili moderní roubenky, obraťte se na odborníky na slovo vzaté. Mrkněte na překrásné varianty kvalitního bydlení na https://www.bartos.cz. Profesionální tým vytvoří nejen projekt, ale také 3D vizualizaci. Díky ní uvidíte svůj dům ze dřeva reálnýma očima. Společnost Bartoš se zabývá tesařskou výrobou již od roku 1995 a má na svém kontě více než 250 nádherných dřevostaveb.

Další články

Jak vyčistit byt před prodejem a zvýšit tak jeho cenu?

3 rady, jak si poradit s výběrem kvalitního nábytku

4 tipy pro výběr šatní skříně

Zkrášlete svůj interiér dřevěnými obrazy na stěnu

6 důvodů proč si vylepšit bydlení i kancelář designovými vázami

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *