Módní hit: Naprosto boží batohy a tašky, které vypadají jako komiksové!

Adam Valový
9. června 2018
1 minuta čtení

Trendy přichází a zase odchází, ale občas se objeví něco, co pořádně rozbouří vody módního průmyslu. V případě batohů a tašek, které vypadají jako kreslené, jde o pořádnou bombu. Na první pohled byste řekli, že jsou na fotografiích přidané přes Photoshop, ale opak je pravdou – ačkoliv vypadají jako z animovaného filmu, jsou stoprocentně skutečné.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Použití typických komiksových linek a vhodně zvolených barevných kombinací vede k jedinečnému výsledku. Tašky a batohy vypadají jako dvourozměrné kresby ve trojrozměrném stylu! Uznáváme, že nejde o horkou novinku – popravdě se komiksové módní doplňky objevily na trhu již před několika lety. Ale uznejte, že na ně na ulici příliš často nenarážíte. Popravdě – viděli jste již někoho s komiksovou kabelkou či batohem?

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Pokud máte smysl pro humor a slabost pro originální módu, vygooglujte si „3D kreslené kabelky“ a udělejte si radost. Nejsou drahé a vypadají skvěle!

Foto: jumfrompaper

 

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky